Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, armani itp. Skarpety #!$%@? za prawie 800 zl xD bluza z napisem CHICAGO BULLS za 1500 złotych xD Zwykła czarna bluza, jak bylem dzieciakiem, to były takie modne, co drugi dzieciak miał kupiona na bazarze za 30 zł a ine #!$%@? za 1500 xD Moze mam umysł biedaka, nie wiem, serio nie rozumiem, jak mozna wydawac tyle pieniedzy na jakas szmate xD #modameska #modadamska #przemyslenia
Ruchaka_rozrabiaka - Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, arm...

źródło: comment_3G2VIxe4akNxT63MZgMSdFmdsaZ6ck8N.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Ludzie na poziomie mają #!$%@? kto w co jest ubrany, chyba że piszesz o bananowej młodzieży... Serio myślisz że gość który zajmuje się zarabianiem milionów zna wszystkich projektantów i rozpoznaje kto w jakich skarpetkach jest i ile kosztują? :D
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka: Bezsensowny wpis. Stad cena bo płacisz za markę, która była budowana xx lat, często to idzie w parze z dobra jakością tych ubrań. Za marką stoi jakaś tam historia. Część ludzi kupuje ubrania danej marki bo chcą być kojarzeni z jakaś subkultura. Thrasher, Palace - ludzie śmigający na desce (chociaż obecnie w bluzie thrashera śmigają ludzie którzy deski nigdy nie trzymali w ręce). Te marki które wymieniłeś to klasa premium.
  • Odpowiedz
@Mac02: Przypuszczam, ze kupowalbym w sieciowkach tak jak teraz to robie, a wydawal wiecej np na podroze. Ludzie maja rozne priorytety. Mi nie chodzi o to, ze ludzie tyle wydaja na ubrania, tylko czemu ceny tych marek sa takie wysokie...
  • Odpowiedz
@Whatswrongwiththeworldmama: porownanie do aut jest nietrafione. Gdybys przykleil znaczek Lamborgini na opla corse to sprzedawalby sie za 500 tys zamiast za 50? No nie bo to nadal opel corsa. Auta premium i luksusowe jednak maja to czego nie maja zwykle. Technologie i zajebiste wlasciwosci, wykonczenie etc.
Bluza palace to taka sama bluza jak inna tylko z modnym znaczkiem - taka prawda. Rozumiem ze jednak sa ludzie ktorzy sa w stanie za
  • Odpowiedz
  • 0
XXI wiek, Europa.
Przez portal ze śmiesznym obrazkami przetacza się kolejna burza, którą można streścić słowami: ALE JAK ONI ŚMIĄ ŚMIEĆ MIEĆ PINIONDZE.
  • Odpowiedz
@FVE1: Po prostu ktos czegos nie moze pojac i zaczyna dyskusje? Poza tym to nie jest „skont oni majo piniondze” tylko niemozmosc zrozumienia jak nawet zamozne osoby moga #!$%@? 1500 zl na bluze ktora bez znaczka kosztowalaby 100 zl
  • Odpowiedz
Żyję w przekonaniu, że to nic innego jak znaczek rozpoznawczy dla głupich bogatych ludzi, żeby mogli się wzajemnie łatwo rozpoznawać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: bo kupuję w niskiej cenie i nie jest żal. I tym sposobem mam zawsze coś nowego. A że jestem średnio biedny to jakbym kupił np bluze za 400 zł to bym w niej chodził 4 lata. A gdybym ją przypadkowo zniszczył to tylko sznurek i na drzewo.
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka: Spokojnie Mireczku, bez nerwów. Również tego nie rozumiem, a sam znam ziomka, który potrafi #!$%@?ć od tak 400zł na spodnie bo są "adasia". Jak pytasz go: "Sebuś powiedz mi Ty, nie szkoda Ci #!$%@?ć 400zł na jedne spodnie? Nie lepiej iść do house/cropa/reserved i tak dalej, ale mieć nawet trzy pary? Co Tobą kieruje Sebastianie drogi?" i co słyszę? "Bo są od adasia, czyli są zajebiste". (°
  • Odpowiedz