Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, armani itp. Skarpety #!$%@? za prawie 800 zl xD bluza z napisem CHICAGO BULLS za 1500 złotych xD Zwykła czarna bluza, jak bylem dzieciakiem, to były takie modne, co drugi dzieciak miał kupiona na bazarze za 30 zł a ine #!$%@? za 1500 xD Moze mam umysł biedaka, nie wiem, serio nie rozumiem, jak mozna wydawac tyle pieniedzy na jakas szmate xD #modameska #modadamska #przemyslenia
Ruchaka_rozrabiaka - Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, arm...

źródło: comment_3G2VIxe4akNxT63MZgMSdFmdsaZ6ck8N.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
Kurczę może nie jestem jakimś wyznacznikiem i ekspertem... kupiłem bluzę w h&mie i po miesiącu się mechaciła. Wkurzyłem się i kupiłem bluzę championa za 240zl i... służy mi narazie rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale bluzy za +300zl bym nie kupił bo trochę bieda XD
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, armani itp. Skarpety #!$%@? za prawie 800 zl xD


@Ruchaka_rozrabiaka: jak sobie kupisz skarpety za 800zl to szansa ze jakis biedak bedzie nosil takie same w takim samym miejscu jest prawie zadna, wiec nikt nie pomyli Cie z biedakiem.

Mam nadzieje ze zrozumiales.
  • Odpowiedz
zawsze mnie #!$%@?, gdy ktoś recenzuje t shirt za 600 zł i mówi o jakości wykonania, tak jakby te za 100 tego nie miały. To jest jedyny ich argument a nawet często zakłamany bo materiał wcale tak długo nie wytzymuje


@MrCopyPasta: T-Shirty z Vistuli za bodajże 150 zł mam już kilka lat i nie dzieje się z nimi nic. Zajebisty materiał. Mam długi i krótki rękaw w kilku podstawowych kolorach i
  • Odpowiedz
@Barteqmasi: ludzie na jego poziomie rozpoznaja, biedak nie rozpozna bo 800zl za skarpety to dla niego abstrakcja.
Czy skarpety do trampek za 800zl maja lepsze wlasciwosci od skarpetek za 50zl? Pewnie nie.

Ludzie kupuja zegarki za 20 000zl i sa z nich dumni, a ja nie odroznilbym ich od bazarowego gowna za 10zl.
Czy takie zegarki lepiej mierza czas? Rowniez mocno dyskusyjne.
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka: Bo jak masz hajs (a częściej po prostu dostęp do cudzego hajsu) i na tym się kończą Twoje super skille to noszenie takiego czegoś jest uznawane społecznie za ok. Machanie komuś 6 stówkami przed oczami nie jest ok. Dlatego właśnie ktoś to kupuje.
  • Odpowiedz
@Catttana: pytam, bo swojego czasu widziałem pełno rzeczy z kaszmiru w sieciówkach. co do jakości to ciężko będzie to zweryfikować, można się po prostu przekrzykiwać. swoją drogą da się zrobić płaszcz wyłącznie z kaszmiru? pokaż jakiś przykład.
  • Odpowiedz