Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, armani itp. Skarpety k---a za prawie 800 zl xD bluza z napisem CHICAGO BULLS za 1500 złotych xD Zwykła czarna bluza, jak bylem dzieciakiem, to były takie modne, co drugi dzieciak miał kupiona na bazarze za 30 zł a ine k---a za 1500 xD Moze mam umysł biedaka, nie wiem, serio nie rozumiem, jak mozna wydawac tyle pieniedzy na jakas szmate xD #modameska #modadamska #przemyslenia
Ruchaka_rozrabiaka - Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, arm...

źródło: comment_3G2VIxe4akNxT63MZgMSdFmdsaZ6ck8N.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wysoka jakosc wykonania i materialow przede wszystkim. Po za tym placisz za kampanie reklamowe.


Po za tym

@stahuk: also opie to jest wypadkowa dzialań marketingowych i n----------a mózgowego grupy docelowej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ruchaka_rozrabiaka: bo to modne. I jest obciachem chodzić w ubraniach niefirmowych. Piszą tu o jakości materiału i wykonaniu ubrania - zgoda, jest to lepsze. Tylko jeżeli dam za bluze 1500 zł to żal po roku chodzenia wyrzucić nie? A będę w jednej chodził 3 lata? No. To ja wole kupić nie-firmową za ~ 100 zł i co roku kupić nową. Pewnie jestem cebularzem ale tak robię :D
  • Odpowiedz
@MrCopyPasta T-shirt to dosc problematyczny temat. Moim zdaniem najwiecej ile mozna dac za zwykla bluzke to 2-3 stowki. Chyba, ze jest z jakiegos virgin wool, kaszmiru, jedwabiu

Ale cebula sie wylewa... (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka:
"Są tacy których zbawia jeden tysiak na rękę
I są tacy którzy widzą ten sam tysiak w T-shircie" OSTR - Spalić gniew

A po co? Po to że kampania reklamowa tej szmaty dotarła już do ciebie i wiesz ile kosztuje ta rzecz. Ktoś ją kupi, a Ty się zesrasz na jego widok na ulicy, że wydał za kawałek szmaty równowartość miesiąca życia statystycznego Polaka. To jara ludzi którzy kupują
  • Odpowiedz
@kupczyk Logika post-prl polaka. Lepiej kupic wiecej za nizsza cene, niz raz rzecz dobrej jakosci i miec ja na latam I dlatego kurła nigdy w Polsce nie bedzie dobrego rynku dobr luksusowych.


@stahuk: Tylko, że obie rzeczy są robione w tej samej chińskiej fabryce z tych samych materiałów.
  • Odpowiedz