Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, zrobiłem fatalny błąd

Dzisiejszej nocy uprawiałem ze swoją dziewczyną seks 2 razy, za każdym razem przy użyciu prezerwatyw, a kończyłem na zewnątrz. Rano nas skusiło na kolejny raz, chcieliśmy zobaczyć jak to jest bez gumki i zrobiliśmy to bez gumki. Zdążyłem wyciągnąć w porę i skończyłem na zewnątrz. Ale teraz dręczą mnie cholerne wyrzuty sumienia i boję się, czy nie doszło do wpadki. Dziewczyna jest świeżo po okresie, podobno szanse na ciążę ma teraz niskie. Ja sam zastanawiam się, czy po dwóch wytryskach czy mogły tam być w nasieniu jeszcze jakieś plemniki i w ogóle jakie były szanse na wpadkę. Pomóżcie mi to jakoś oszacować, dziewczyna zdaje sobie nic z tego nie robić, a ja siedzę zestresowany.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 92
@kopo:

żyją średnio 7 dni w drogach rodnych kobiety


aha, skoro średnio żyją 7 dni, to ile maksymalnie? 2 tygodnie?

Autentycznie jestem w szoku, że ktoś może na poważnie pisać takie bzdury, ale na portalu dla nietrzymających mogłem się tego w sumie spodziewać.
Epupa epops: Co więcej - jeżeli po tych dwóch razach pindola niespecjalnie myleś, ba co gorsza, nie odcedzałeś kartofelków, to jest olbrzymia szansa na pojawienie się nasienia w preejakulacie.

Co w przypadku penetracji bez zabezpieczenia pozwala na przedostanie się plemników do szyjki macicy już podczas rozpoczęcia penetracji. Wytrysk na zewnątrz w takim wypadku nic nie da.

Jak wspomniano już - cykl kobiety dzieli się na fazy. I te fazy maja przyjęta