Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, zrobiłem fatalny błąd

Dzisiejszej nocy uprawiałem ze swoją dziewczyną seks 2 razy, za każdym razem przy użyciu prezerwatyw, a kończyłem na zewnątrz. Rano nas skusiło na kolejny raz, chcieliśmy zobaczyć jak to jest bez gumki i zrobiliśmy to bez gumki. Zdążyłem wyciągnąć w porę i skończyłem na zewnątrz. Ale teraz dręczą mnie cholerne wyrzuty sumienia i boję się, czy nie doszło do wpadki. Dziewczyna jest świeżo po okresie, podobno szanse na ciążę ma teraz niskie. Ja sam zastanawiam się, czy po dwóch wytryskach czy mogły tam być w nasieniu jeszcze jakieś plemniki i w ogóle jakie były szanse na wpadkę. Pomóżcie mi to jakoś oszacować, dziewczyna zdaje sobie nic z tego nie robić, a ja siedzę zestresowany.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 92
  • Odpowiedz
Pomóżcie mi to jakoś oszacować, dziewczyna zdaje sobie nic z tego nie robić, a ja siedzę zestresowany.


@AnonimoweMirkoWyznania: "Po okresie" to może byc szansa od zera do bardzo duża.
Oczywiście że w ejakulacie siedzą maluchy.

Ale co cię interesuje SZANSA? Kupujecie pigułke 72h po, i nie ma potrzeby SZACOWANIA.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcecie spróbować bez gumki to niech twoja dziewczyna tabletki je, a nie kombinujecie jakbyście mieli te 14 lat

chyba że macie

jak będzie ciąża to zapraszam na PW po protipy na wycieczkę do Słowacji do kliniki aborcyjnej, im wcześniej tym lepiej, biorę zaliczkę xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to znaczy czy były w nasieniu plemniki po dwóch wytryskach? Ile Ty #!$%@? masz lat? Zawsze są plemniki w spermie. Powiem Ci coś jeszcze lepszego. Przed wytryskiem też możesz kobietę zapłodnić. Albo jak niedokładnie opłukasz penisa i dojdzie do penetracji to też może dojść do zapłodnienia. Wychowanie seksualne w Polsce to porażka. Wincyj religii w szkołach, wincyj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "Ja sam zastanawiam się, czy po dwóch wytryskach czy mogły tam być w nasieniu jeszcze jakieś plemniki i w ogóle jakie były szanse na wpadkę." i dlatego jestem za #!$%@? religii ze szkoły a w zamian zmusić dzieciaki do nauki wdż. Może byście się w końcu czegoś nauczyli, bo poziom wiedzy jest zatrważająco niski ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Doskonale wiem co czujesz. Po pierwsze, jeśli jest możliwość, to skombinuj tabletkę "po". O ile ona ją oczywiście weźmie...

Po drugie, nie panikuj. To jest najtrudniejsze. Wbrew pozorom, nie tak łatwo zalać formę, ale jak masz pecha to zawsze jest taka możliwość. Po jakichś 2 tygodniach niech zrobi z 2-3 testy, każdy z innej firmy. Jeżeli na serio będzie jej się spóźniał okres, niech zrobi badanie BHCG. To jest koszt
  • Odpowiedz