Wpis z mikrobloga

  • 3573
Wlasnie w #rmf byl wywiad z matka dziecka i ona opowiada ze jej syn na zlocie harcerstwa uscisnal dlon Adamowicza i potem nie chcial jej myć przez pare dni....

No #!$%@? bez jaj XD to juz sie kabaret po malu robi.

#adamowicz
  • 65
  • Odpowiedz
@viejra @Piezoreki w gimnazjum mieliśmy klasową wycieczkę do pewnego radia, które mieści się w Toruniu. Do naszej wycieczki wyszedl sam dyrektor. Położył cala dłoń miedzy innymi na mojej głowie (jakby błogosławił).

Pierwsza rzecz po przyjeździe do domu to prysznic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@viejra: ja byłem kelnerem na weselu Adamowicza i co i nic. Pamiętam był Wałęsa, biskup i dużo polityków. Obsługiwałem stolik jakieś #!$%@? ministra co życzył sobie migiem nową szklankę i popielniczkę co każdego drinka i papierosa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ErroL: jeszcze sobie pomyślałem, że taka ładna panna młoda żeni się z takim niezbyt ładnym łysolcem. A potem kilka lat później miałem ją za wykładowcę i jej nie poznałem bo już tak nie wyglądała.
To co się stało jest nie do pomyślenia ale wątpię, żeby politycy wyciągnęli z tego jakiekolwiek wnioski.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@orbitowski jechalem autem. To byly fakty w rmf o 8 albo 8.30 nie pamietam. Jedynie co pamietam to ze musielismy zj3chac na pobocze zeby to rozchodzic z zażenowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz