Wpis z mikrobloga

okay. jestem już po randce z #tinder i kurczę nie wierzę w to XD pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego. ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii. napisał do mnie od razu czy wróciłam bezpiecznie do domu, ale jeszcze mu nie odpisałam, bo w sumie nie wiem czy ciągnąć to dalej i mu dawać nadzieję. czy może to ja przesadzam i szukam nie wiadomo czego.

pytanie do #niebieskiepaski wolicie jak dziewczyna subtelnie zrywa kontakt czy wprost wam mówi, że nic z tego nie będzie? #kiciochpyta #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu (chociaż chyba jednak nie)
kwasnydeszcz - okay. jestem już po randce z #tinder i kurczę nie wierzę w to XD pisal...

źródło: comment_exU6pnadfkN5Go56ekkYTIgqFuaW9WDE.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasnydeszcz: imo gdybyś czuła chemie na pierwszym spotkaniu to byłby powód do zmartwień, a tak to możesz podejść trzeźwo do tematu. Lepiej gdy się wszystko rozwija w swoim tempie niż jak na romantycznej komedii.

Ty się aby po prosu nie przestraszyłaś zbytniego zaangażowania z jego strony?
  • Odpowiedz
ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina),


@kwasnydeszcz: no czyli wszystko z nim w porządku, ale Ty szukasz Chada, który ma ponad 190 cm wzrostu i zajebistą szczękę. Typowa p0lka, facetowi nic nie brakuje, stara się, no ale p0lce witamince należy się taki 10/10 (nawet jak ona jest 5/10).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kwasnydeszcz: do pewnego momentu Cię szanowalem, ale baitowanie ma swoje granice. Zdecyduj się jak już tworzysz bajeczkę, czy masz chłopaka czy nie. Bo jakiś czas temu dodałaś wpis z którego wynikało wprost że masz faceta. Tutaj twierdzisz że jesteś od zawsze sama i w dodatku dziewica Orleańska do k---y.
Wybierz jedno.
  • Odpowiedz
jeszcze mu nie odpisałam, bo w sumie nie wiem czy ciągnąć to dalej i mu dawać nadzieję. czy może to ja przesadzam i szukam nie wiadomo czego

@kwasnydeszcz: Napisz mu, że nic z tego nie będzie. Nie powinien marnować sobie z Tobą życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwasnydeszcz: Po tym co piszesz w poście i w komentarzach to trochę ręce opadają. Nie atakuję, ale pewien schemat myślenia, wyobrażenia i pomysły na zachowanie. Nie ma chemii, rozumiem. Dlatego zrób chłopakowi przysługę, zachowaj się jak dojrzała kobieta i grzecznie mu podziękuj, skoro czujesz, że to nie "to". Ty nie będziesz się męczyć i czuć niezręcznie, a on znajdzie kobietę, która doceni, że jest szanowana, adorowana i dostaje kwiaty.
Mimo
  • Odpowiedz
chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina)


@kwasnydeszcz: skalę ruchenstejna to Ty lepiej zostaw w spokoju i tego typka też ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty jako kobieta nie masz za bardzo poczucia odpowiedzialności (jak zresztą większość kobiet) do wydawania takich ocen - oczywiście oceniając SIEBIE. Założę się o wszystko, że większość Mirków tutaj dałaby Ci nawet 9/10 ale to nic.
Dla przeciętnej dziewczyny
  • Odpowiedz
I to jest właśnie plaga portali randkowych. Potem siedzą takie księżniczki po 10 lat albo dłużej i wiecznie jest coś nie tak z potencjalnym partnerem. Nawet chad 10/10 byłby zły, bo odbiegałby od wyobrażeń idealnego mężczyzny z telenoweli meksykańskiej. Lepiej nie robić chłopakowi nadziei i zwyczajnie napisać, że nic z tego nie będzie. Może znajdzie swoje szczęście gdzie indziej.
  • Odpowiedz