Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: bo ludzie wierzą w spadek wartości ;) http://www.spalacz.pl/o-utracie-wartosci-nowego-auta-z-salonu#comm sam o tym pisałeś i ja tam na dole komentowałem ;)
dlatego ja będę kupował nowy, tylko jeszcze chyba musze kasy dozbierać :( bo stać mnie na Corse albo RIO
------------

a swoją drogą co za sk*** w tym kraju:
- sejm odrzucił projekt zmian kodeksu karnego dopisujące paragrafy i kary za fałszowanie liczników,
- kredyty mamy 11-12% RSSO i nie stać
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: zacznę działać w Ruchu Narodowym albo u Grzegorza Brauna albo u Korwinowców, generalnie trzeba coś zrobić by w Polsce w końcu było normalnie (czyli oszust i złodziej ma siedzieć), ludzie powinni się obudzić jako wyborcy i wymienić "klase" polityczną bo Okrągły Stół za karanie bandytów nigdy się nie weźmie, ktoś kto kręci licznik, ktoś kto lutuje czujniki airbaga jest oszustem, gdy lutuje airbag albo uzupełnia klimatyzację gazem propan-buta de facto
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: ja bym po prostu chciał żyć normalnie, pracuje normalnie , z 1 pracy kupuję nowe auto z systemami bezpieczeństwa, bez dużych kredytów, gdy ktoś mi kradnie lub mnie oszuka to albo strzelam albo policja strzela czy go wsadza sąd na wiele lat - po prostu normalne życie , tyle, że... w Texasie, Arizonie, Tenessee , a chciałbym by taka normalność była tu gdzie się urodziłem, że kupuje produkt nie oszukany,
  • Odpowiedz