Wpis z mikrobloga

Ludzie raki istnieją! Pod koniec tego miesiąca premierę ma płyta Dody. Na empiku w ocenach i komentarzach jest gnój. Ludzie piszą, żeby zdechła.
O jej rodzinie, o tym że jest brzydka, sztuczna, nie ma talentu, że GRUBA..
Życzą jej żeby poroniła jeśli zajdzie w ciążę.
Że kradnie pieniądze i jest "#!$%@?" beztalenciem.
Wspominałam, że premiery jeszcze nie było i te osoby krytykują coś czego nie nawet nie widzieli?
W życiu nie spotkałam się z taką falą bezpodstawnego hejtu i nienawiści.
Kim są #!$%@? tacy ludzie? Skąd się biorą..

#rakcontent #oswiadczenie #gownowpis #muzyka #afera #internet #patologiazewsi #patologia #oswiadczeniezdupy
Pobierz Hinata_ - Ludzie raki istnieją! Pod koniec tego miesiąca premierę ma płyta Dody. Na e...
źródło: comment_BakY8U13RO3jSP76q0mTAu0ZtnIgwJCc.jpg
  • 21
Co jest, podlasie dorwało się do internetu?


@komiks42: prawie całe życie na podlasiu, a żadnego smrodo nie znam. widocznie istnieje jakieś alternatywne na które powołują się internetowi eksperci
@Hinata_: tym bardziej jest to smutne, że dość mocno się zmieniła i wydoroślała, poza tym będzie organizować koncert artyści przeciwko mowie nienawiści i to może niektórych boleć
@Myszoskocznia no chyba nie tak do końca? Nie wiem jak teraz ale to był jeden z lepszych głosów. Przypomnij sobie jej początki. Ktoś chyba na wykopie nawet pisał że ona śpiewa to co ludzie chcą bo nie musi się wysilać a i tak swoje zarobi