Wpis z mikrobloga

Pch24.pl to jeden z ulubionych portali tutejszych konserw. Z najnowszego numeru papierowej Polonia Christiana możemy dowiedzieć się, że przymus szczepień to idea totalitarna, a globalne ocieplenie nie ma potwierdzenia w dowodach naukowych. We wstępniaku redaktor naczelny uznał nawet zalesianie i segregację odpadów za podejrzane i ideologicznie niebezpieczne.

Fajni ci konserwatyści, tacy nie za mądrzy.

#bekazprawakow #neuropa #pseudonauka #bekazkatoli
PreczzGlowna - Pch24.pl to jeden z ulubionych portali tutejszych konserw. Z najnowsze...

źródło: comment_ca4WA3JHdubkAEE3eHzbxXulu8UG9gW2.jpg

Pobierz
  • 44
@PreczzGlowna: zacznijmy od początku.

Przymus szczepień jest głupi. Niektóre osoby są uczulone na jakiś składnik szczepionki.
Nawet w PL była sprawa, że po szczepionce dzieciak był upośledzony. Rodzice nie chcieli szczepić swojego kolejnego dziecka ale zmusiła ich służba zdrowia... zgadnij jak się to dla dzieciaka skończyło...

Jeśli chodzi o globalne ocieplenie, nie zależy ono od emisji „CO2” na taką skale jak zmiana pola magnetycznego ziemi i wpływ prądów morskich
https://svs.gsfc.nasa.gov/12450

Tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PreczzGlowna: zacznijmy od początku.

Przymus szczepień jest głupi. Niektóre osoby są uczulone na jakiś składnik szczepionki.
Nawet w PL była sprawa, że po szczepionce dzieciak był upośledzony. Rodzice nie chcieli szczepić swojego kolejnego dziecka ale zmusiła ich służba zdrowia... zgadnij jak się to dla dzieciaka skończyło...
@Smog_Warszawski: nie jest głupi. Przymus szczepień dzieci zdrowych, tzn. kwalifikujących się do szczepienia jest niezbędny i bardzo rozważny w kontekście dzieci, które z pewnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AdelbertPeel: masz problemy z rozumieniem słów?


nie jest głupi

tzn. kwalifikujących się


Albo przymus jest dla wszystkich albo nikogo.

Poza tym nie spotkałem się z jak to sam określasz „kwalifikacją” ale może coś mi umknęło..?

@Smog_Warszawski: nie mam żadnych problemów. Ja natomiast spotkałem się z kwalifikacja dziecka do szczepienia. Za każdym razem jak idziesz przychodni na kolejne szczepienie z kalendarza, dziecko jest badane przez pediatrę, który ocenia jego stan zdrowia.
Ja natomiast spotkałem się z kwalifikacja dziecka do szczepienia. Za każdym razem jak idziesz przychodni na kolejne szczepienie z kalendarza, dziecko jest badane przez pediatrę, który ocenia jego stan zdrowia.


Naprawdę...( ͡° ͜ʖ ͡°)
W podawanym przeze mnie przykładzie obciążeniem była wada genetyczna. Jakby takie rzeczy brali pod uwagę mógłbym się zgodzić, ale to nie byłby wtedy przymus.
W podawanym przez Ciebie przykładzie chodzi o to czy dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja natomiast spotkałem się z kwalifikacja dziecka do szczepienia. Za każdym razem jak idziesz przychodni na kolejne szczepienie z kalendarza, dziecko jest badane przez pediatrę, który ocenia jego stan zdrowia.


Naprawdę...( ͡° ͜ʖ ͡°)

W podawanym przeze mnie przykładzie obciążeniem była wada genetyczna. Jakby takie rzeczy brali pod uwagę mógłbym się zgodzić, ale to nie byłby wtedy przymus.

W podawanym przez Ciebie przykładzie chodzi o to czy dziecko
przecież Pch jest nawet krytykowana przez Kościół, to jak to ma niby być portal ulubiony przez konserwy?


@simperium: Najwyraźniej konserwy nie słuchają kościoła, bo bardzo często wrzucają coś z tego wysrywu na główną.
@PreczzGlowna: ja się zawsze zastanawiam co trzeba mieć w głowie i jak byś ślepym, żeby się identyfikować z taka grupa głąbów. I ignorować fakt ze wraz z wzrostem wykształcenia prawica zanika praktycznie do zera XD


Źródło: Instytut Danych z Dupy