Wpis z mikrobloga

Pch24.pl to jeden z ulubionych portali tutejszych konserw. Z najnowszego numeru papierowej Polonia Christiana możemy dowiedzieć się, że przymus szczepień to idea totalitarna, a globalne ocieplenie nie ma potwierdzenia w dowodach naukowych. We wstępniaku redaktor naczelny uznał nawet zalesianie i segregację odpadów za podejrzane i ideologicznie niebezpieczne.

Fajni ci konserwatyści, tacy nie za mądrzy.

#bekazprawakow #neuropa #pseudonauka #bekazkatoli
Pobierz PreczzGlowna - Pch24.pl to jeden z ulubionych portali tutejszych konserw. Z najnowsze...
źródło: comment_ca4WA3JHdubkAEE3eHzbxXulu8UG9gW2.jpg
  • 44
Skoro nie docierają do ciebie proste słowa to tak, jesteś dzbanem. Dlatego podzieliłem problem na części, żebyś zrozumiał.


@lazzyday: Aha, czyli jak ja używam inwektywów to świadczy to o mojej słabości, a jak ty to jest to w pełni usprawiedliwione. No fajnie fajnie tam u ciebie XD

Widzę, że mimo tego, że wyraźnie cię poprosiłem, żebyś nie próbował za mnie decydować, co uważam za ideologie prawicową (sam zwróciłeś uwage, że to
@macadamia:

Widzę, że mimo tego, że wyraźnie cię poprosiłem, żebyś nie próbował za mnie decydować, co uważam za ideologie prawicową (sam zwróciłeś uwage, że to dość niejednoznaczna sprawa), nadal wpychasz mi przykłady dotyczące klasycznego liberalizmu, który nie ma wiele wspólnego z prawicą w ujęciu takim, w jakim zaczęła się dyskusja pod postem. Zupełnie też pominąłeś przykłady związane z negowaniem naukowych dowodów, byciem popularnym foliarzem i popierania rzeczy, które nie mają poparcia
Uprzedzenia nie są ani prawicowe, ani lewicowe i w większości przypadków są uprawnionymi generalizacjami (poza ekstremalnymi przypadkami) i większość ludzi aktualizuje je, kiedy otrzymuje lepsze, bardziej dokładne informacje (stereotype accuracy). Różnią się tylko kategorie ludzi i idei, w stosunku do których ludzie są uprzedzeni.


@lazzyday: Z tym się absolutnie nie zgadzam, brzmisz jakbyś sugerował, że problem jest na tyle porównywalny po obu stronach, że nie można go jednoznacznie do którejś przypisac,
@macadamia
Nadal nic nie rozumiesz, jesteś uprzedzony w stosunku do prawicy, nie rozumiesz skąd się biorą ich systemy wartości i przypisujesz im etykietkę zła. Jesteś idealnym przykładem cech, które przypisujesz swoim ideologicznym oponentom.

Naprawdę, obejrzyj linki które ci podałem. To są przystępne, niedługie materiały, relewantne do dyskusji.