Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mircy!
Słowem wstępu, z różową nie mieszkamy jeszcze razem, wynajmujemy pokoje. I nie mamy gdzie się kochać... Różowa potrzebuje do tego spokojnego miejsca aby dojść. Jeśli ktoś krząta się po mieszkaniu tylko się zdenerwuje i jeszcze bardziej będzie ją nosić z niewyżycia.
Wcześniej jej wpółlokatorka wychodziła na noc do chłopaka, lub pracowała w konkretnych godzinach, teraz randomowo pojawia się na chacie.
Teraz pytanie! Czy znacie jakieś miejsca w Trójmieście gdzie możemy się zabawić? Wygodne miejsce gdzie możemy się schować, przebieralnia, siłownia? Hotel na godziny? Hotel na jedną noc to za dużo... Patrzyłem na sauny, ale tam zawsze ktoś może wejść. Samochód i plener odpadają.
Help :<

#trojmiasto #seks #zwiazki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 58
@samuraj24: Twierdzę tylko, że to co dla jednej osoby krępujące i nieodpowiednie, dla drugiej może być idealne.
Seks saunę zrozumiałam jako miejsce, gdzie regularnie dochodzi do orgii, a nie seks w zwykłej saunie pełnej ludzi. Jasne, że podczas tych wybryków w miejscach publicznych najlepiej by było, gdyby nikt postronny tego nie widział i zadbanie o to, by nikt nie widział, bo nie każdy ma ochotę na oglądanie obcych ludzi podczas kopulacji.
@agaciksa: Ty chyba nie wiesz na czym polega życie w cywilizacji.
Ch0j mnie obchodzi co kto robi - ale niech to robi w swoim domu. Bo pewnie ja jak i wielu normalnych ludzi nie ma ochoty takich rzeczy oglądać - kumasz w ogóle takie rzeczy? Czy to nie dociera do tego twojego jednego neurona ?
My nie rozmawiamy o tym, co się komu podoba, tylko o tym, że człowiek kulturalny, cywilizowany,
@samuraj24: Chyba bardzo dobrze wiem, na czym polega życie w cywilizacji. Ty za to niedokładnie rozumiesz, co napisałam, w szczególności świadczy o tym to, że tłumaczysz mi coś, co sama napisałam w poprzednim komentarzu. Jesteś takim purytaninem, że widok dwóch osób uprawiających seks jest takim szokiem? W szczególności, że szansa na nakrycie zazwyczaj jest jedna na sto. Dlaczego w takim razie potępiasz też seks w motelu na godziny? Nie wyobrażasz sobie
@agaciksa: Czy według Ciebie - bicie drugiej osoby bo się na to zgadza - jest normalnym zachowaniem ?

"Jesteś takim purytaninem, że widok dwóch osób uprawiających seks jest takim szokiem? W szczególności, że szansa na nakrycie zazwyczaj jest jedna na sto" - WTF ??
Czy to nie dociera do tego twojego jednego neurona ?

jak lubi ruchać swoją świnię na kiblu a ona się na to zgadza


@samuraj24: Znowu obrażasz!

Czy według Ciebie - bicie drugiej osoby bo się na to zgadza - jest normalnym zachowaniem ?


@samuraj24: Nie wiem jak dla @agaciksa ale dla mnie tak. Musisz niestety dla Ciebie i Twojej cywilizacji zrozumieć, że istnieją nienormatywne zachowania seksualne. I tak długo jak
@samuraj24: Tak, według mnie bicie drugiej osoby w trakcie seksu jeśli się na to zgadza jest normalnym zachowaniem, to samo uważam o duszeniu, pętaniu, czy nawet koprofilii. Z tym, że te urozmaicenia nie występują w miejscach publicznych. Nie miałeś ochoty nigdy klepnąć partnerki w tyłek i patrzeć jak pośladek drży? Ok, ludzie są różni, niektórzy lubią po ciemku i pod kołderką. Tylko potem się okazuje, że partnerka jednak tego nie lubiła,
@chad_69: No i widzę, że dalej nie dociera do ciebie. Przeczytaj sobie jakąś książkę w takim razie:
1. Ja rozumiem że są chorzy ludzie i lubią robić takie rzeczy,
2. Ale w miejscu publicznym jest to nie na miejscu bo żyjemy w takiej i takiej kulturze i tak i tak zostaliśmy wychowani
ale widzę, że ty dalej nie odróżniasz tego.
MagicznyZiomek: @samuraj24: no tak bo przecież seks to tylko pod kołdra, na jednym łóżku przez całe życie a wszystko inne to zezwierzecenie xd Nudne życie musisz mieć. I nie mówię o seksie w centrum miasta przy setkach ludzi ale szybka akcja w jakimś ustronnym miejscu może wprowadzić trochę funu do związku, do życia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}