Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mircy!
Słowem wstępu, z różową nie mieszkamy jeszcze razem, wynajmujemy pokoje. I nie mamy gdzie się kochać... Różowa potrzebuje do tego spokojnego miejsca aby dojść. Jeśli ktoś krząta się po mieszkaniu tylko się zdenerwuje i jeszcze bardziej będzie ją nosić z niewyżycia.
Wcześniej jej wpółlokatorka wychodziła na noc do chłopaka, lub pracowała w konkretnych godzinach, teraz randomowo pojawia się na chacie.
Teraz pytanie! Czy znacie jakieś miejsca w Trójmieście gdzie możemy się zabawić? Wygodne miejsce gdzie możemy się schować, przebieralnia, siłownia? Hotel na godziny? Hotel na jedną noc to za dużo... Patrzyłem na sauny, ale tam zawsze ktoś może wejść. Samochód i plener odpadają.
Help :<

#trojmiasto #seks #zwiazki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: ja pi3rdole jak można być takim zwierzęciem xD - k0rwa jak studenci - teraz jak sobie to przypominam to mi wstyd, że jestem człowiekiem.
Było by mi k0rwa wstyd wyruchać moją dziewczynę w lesie, saunie, motelu na godzinę. No chyba że to dla ciebie typowy słoik na spermę - to w takim razie po co Ci ją utrzymywać: kolacje, spotkania, prezenty - taniej cie wyjdzie roksiara 2 razy w miesiącu.
@agaciksa: Co ty pi3rdolisz dziewczynko ??
Co ma do tego że dwie osoby się na to godzą ??
- seks w publicznej saunie nie jest zezwierzęceniem ?
- #!$%@? wyruchajmy się w centrum handlowym bo przecież ja tego chce i ty też.
- #!$%@? będę cie bił podczas seksu i przypalał ale ty i ja mamy taki fetysz
No tak, bo #!$%@? cywilizowani ludzie tak robią - no rzeczywiście wczoraj widziałem
No tak, bo #!$%@? cywilizowani ludzie tak robią - no rzeczywiście wczoraj widziałem doktora chirurga z swojego miasta, który posuwał swoją żonę w przebieralni na kręgielni - to przecież takie normalne.


@samuraj24: Przede wszystkim cywilizowani ludzie potrafią kulturalnie rozmawiać! Owszem możesz się nie zgadzać z tym co robią, ale na ten moment to Ciebie, a nie ich odbieram jak zwierzaka, bo to Ty robisz aferę, na samą myśl, że ktoś wspomniał