Wpis z mikrobloga

@matteusz89: cozaherbata. Obok alchemii smaków chyba najtańszy sklep z dobrą herbatą. Mam truskawkowo-żurawinową i zwykłą żurawinową, obie świetnie pachną, malina i lipa z maliną też się dobrze zapowiadają; czarne winogrono może być za mocne dla mnie.
@hipotrofia: jakość taka sama, a reszta zależy od smaków, które lubisz. Przy takich smakach jak malina czy żurawina raczej nie ma zaskoczenia, bo każdy wie, jak smakują. Inaczej z mieszankami o enigmatycznych nazwach, np. I love you, Royal tea- w czasie na herbate tego typu twory możesz powąchać, przez internet nie. Ogółem chyba herbaciarnie biorą te swoje mieszanki od jednego producenta, np. wiele herbat ma identyczne cukrowe serduszka dodane i w
@hipotrofia: one mają aromaty i to aromaty robią cały smak, dodatki w postaci suszonych kwiatow i owoców są raczej dla ozdoby :p Zaraz wrzucę ci skład przykładowy
Earl greya miałam stąd
https://alchemiasmakow.pl/earl-grey-blawatek-blue-boy-p-24.html
A teraz kupiłam samą herbatę yunnan za 4 zł i dziś idę do apteki po olejek bergamotkowy- podobno wystarczy jedna kropla na 50g herbaty i odstawienie na tydzień i masz earl grey