Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: 50g za 5-7 zł+ darmowa wysyłka od 80 zł i 10% rabatu za newsletter, wiec wychodzi 2x taniej niż w czas na herbate i innych stacjonarnych ( )
  • Odpowiedz
@matteusz89: cozaherbata. Obok alchemii smaków chyba najtańszy sklep z dobrą herbatą. Mam truskawkowo-żurawinową i zwykłą żurawinową, obie świetnie pachną, malina i lipa z maliną też się dobrze zapowiadają; czarne winogrono może być za mocne dla mnie.
  • Odpowiedz
@Catit: zaciekawil mnie twój wpis, rzeczywiście dobra herbata z tego sklepu? Bo masz rację, dwa razy tańsza niż w czas na herbatę, a tam zawsze kupuję. Z drugiej strony tam mi zawsze smakuje i nie chciałabym zamówić i się rozczarować. Masz jakieś porównanie?
  • Odpowiedz
@hipotrofia: jakość taka sama, a reszta zależy od smaków, które lubisz. Przy takich smakach jak malina czy żurawina raczej nie ma zaskoczenia, bo każdy wie, jak smakują. Inaczej z mieszankami o enigmatycznych nazwach, np. I love you, Royal tea- w czasie na herbate tego typu twory możesz powąchać, przez internet nie. Ogółem chyba herbaciarnie biorą te swoje mieszanki od jednego producenta, np. wiele herbat ma identyczne cukrowe serduszka dodane i
  • Odpowiedz
@hipotrofia: to są czarne aromatyzowane :p tylko o smakach owocowych. Sama owocowa herbata to nie herbata, bo ma w skladzie tylko zielsko i suszone owoce, 0 herbaty :o
I białe też mają. Btw. ja ostatnio dostałam białą herbatę o zapachu jaśminu ( ʖ̯)
  • Odpowiedz