Wpis z mikrobloga

@simperium widać jakiś problem skoro w autach domykanie drzwi to wciąż funkcja premium. Sry ale na pewnym etapie januszowy tekst "no i? To jakiś problem?" w porównaniu ze sztabami badawczymi mulimiliardowych firm oraz firm niezależnych które wymyślają masę patentów, a później je sprzedają innym, wygląda co najmniej śmiesznie. Tak, skoro tego nie ma to jest problem np ekonomiczny, bo technologii wątpię, że brakuje na takie coś.
Tak, skoro tego nie ma to jest problem np ekonomiczny, bo technologii wątpię, że brakuje na takie coś.

@goldenguti: Ale wiesz, że pewnych technologii nie wprowadza się od razu tylko po to, by nie robiły wewnętrznej konkurencji? Zamykane drzwi są tylko w klasie premium po to, by ta klasa się wyróżniała i przyciągała. Za X lat wejdzie do niższych klas, bo się swoje zarobią i klasa premium uzyska do tego czasu
Jak wsadzi sie jakis duzy garnek z zupa i do tego sa swieta wiec miejsca malo to czasami niby sie zamknelo drzwiczki a okazuje sie ze jednak garnek je przyblokowal

@math1982: powiedz to wszystkim tym, którzy mają źle wypoziomowane lodówki i im się drzwiczki same zamykają ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
@simperium: są (nie wiem czy już w produkcji czy w przygotowaniu, na pewno będzie jak nie ma) lodówki takie, gdzie drzwi otwierasz pchnięciem (taka forma klikania jak się duże karty SD w sloty nieraz wsuwa), więc możesz niosąc zakupy oprzeć się o nią ramieniem, ona się ładnie i wystarczająco szeroko otworzy, ale też sama się domknie, jeżeli ja zostawisz. Tylko niestety nie pamiętam co za marka takie ma/chce mieć.
nie koniecznie, domykające się drzwi tak nie mają. Mogły by się przecież domykać jak zostawisz je uchylone na max 10cm. Przecież nikt zdrowy nie zostawi lodówki na szerz otwartej.


@juzjuzjuz: tezbod razu pomyslalem o takim donykaniu jak w drzwiach wejsciowych ale drzwiczki czesto sie nie domykaja bo cos blokuje
Also moznaby dac ze powiadamia tylko jak nie moze domknac ale imo to i tak gowno bo oducza odruchu
Lepiej sobie nie
@goldenguti zawsze logicznym wydaje mi się argument "nie no, przecież to nie może być głupie i bez sensu, skoro pracowało nad tym tyle osob i wydano miliony na badania" po czym przypominam sobie rozwiązania Apple albo innych wielkich firm i już nie jestem taki pewien..
@Mruvek no to prawda, niekoniecznie wszystko co oni wymyśla jest dobre ale myślą :p ktoś to potem zatwierdza i to on jest winny imho. Tutaj w parę postów padło dużo pomysłów, oni na pewno wymyślili jeszcze więcej skoro nic nie mają robić innego przez miesiąc :p