Wpis z mikrobloga

Takie trochę gorzkie żale przegrywa.
Od tygodnia jestem chora, i tak sobie siedzę w domu choruje i sobie myśle. Dużo sobie myśle.
Okazuje się ze jestem chyba najnudniejszym człowiekiem na ziemi.
Nie znam się na niczym, nic nie potrafię i nic mnie nie interesuje.
Czasem tak słucham/czytań co ludzie robią. O ten podróżuje, ta robi zdjęcia, tu na ryby se pojadę, ktoś tam sobie w wolnym czasie meble składa, ktoś sobie maluje czy gra na gitarze. Interesuje się muzyka czy grami komputerowymi. Czyta wartościowe książki, pogłębia wiedzę na dany temat.
A ja co? A no k---a nic.
Nic mnie nigdy nie pochłonęło, nigdy nie miałam hobby. Nigdy w niczym nie byłam dobra. Nic nie potrafię.
O he, he, pacz jaki śmieszny meme o wrzucę se pod void. O pacz jakiś serial na Netflix he, he, spoko, zmarnujmy trochę życia.
Najgorsze chyba w tym wszystkim jest to, ze próbowałam różnych rzeczy no i żadna po prostu mnie nie jarała, albo zwyczajnie nie potrafiłam/nie wychodziło.
Nie czuje się z tym jakoś bardzo źle, ale mam wrażenie ze mi życie s-------a między palcami.

Jak to jest k---a w ogóle możliwe?

#gorzkiezale #void #s----------e #gownowpis
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no dosłownie, egzystuje i nic więcej, żadnej radości, wolny dzień? Eh posprzątać, pranie zrobię, położę. Normalny człowiek idzie i coś robi, coś chce robić, doświadczać czy cokolwiek. A ja? Meeh xD


@SmieszkaMewa: wolałbym tak, niż egzystować bez radości, bo hobby nawet kilka by się znalazło, ale nie ma pieniędzy na rozwój
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: bylem w podobnej sytuacji w gimnazjum . Potrzebowalem sie 'popchnac' samemu do czegos . Zaczalem chodzic na koncerty metalowe , zainteresowalem sie militariami historia itd. Ale z drugiej strony nic na sile , nie mozesz sie zmusic .

Tobie widze , zainteresowanie nihilizmem to zapoznaj sie z filozofia , poczytaj ksiazki i traktaty .
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: Chyba Cię rozumiem. Mam tak, ze często zastanawia mnie, jak inni ekscytują się swoim hobby, albo skad bierze się chęć, żeby czymś się na poważnie zainteresowali. Patrzę na innych i dochodzę do wniosku, ze świetnie byłoby mieć w sobie takie chęci, ale ja ich po prostu nie mam. Szybko się czymś nudzę albo brakuje mi systematyczności, żeby dane zainteresowanie podtrzymać. Nawet jeśli chodzi o głupie oglądanie seriali. Czasami wydaje
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: za duzo internetu, Twoj mozg mysli, ze musi dorownac tym wszystkim fajnym postaciom z ynternetu. Podobno na brak sensu zycia pomaga pomoc w wolontariacie. A tak w ogole to raz w tygodniu zrob cos spontanicznego, zaskocz sie :)
  • Odpowiedz
  • 2
@SmieszkaMewa problem w tym że w Polsce na nic Cię nie stać, nic nawet nie możesz spróbować, bo wydać trochę pieniędzy na coś co Ci się nie spodoba to duży problem. Ja kupiłem sobie piaskarke, farby, pędzle i walki i chce robić renowacje mebli. Wydałem na to jakieś £70 i nawet jak mi się szybko znudzi, to nie będzie to jakaś mega strata.
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: większość ludzi z hobby jakich znam ma 1, czasami 2, na którym spędzają dużo czasu. Takie jedno hobby z puli setek tysięcy to naprawdę mało. Po prostu trafili na coś czym się zajarali. I każdy zaczyna w innym czasie, jeden kumpel już z rok zajmuje się winiarstwem, z kolei moje hobby (programowanie) ma już kilka lat. Najlepiej nie oczekiwać, nie przymuszać się do niczego. Samo przyjdzie. ;)
  • Odpowiedz