Wpis z mikrobloga

Zaczyna się ten festiwal #!$%@?, który przypomina mi to co działo się po katastrofie smoleńskiej.

Bo okazuję się naglę że media nie mogą oceniać osób publicznych, bo ktoś tych osób może nie polubić i będzie be.
Wystawiamy laurkę dla zmarłego "bo o zmarłych nie mówi się źle".

Z całym szacunkiem ale politycy, którzy są osobami publicznymi muszą się pogodzić że będą oceniani przez wszystkich, że stoją na świeczniku i tam wszystko widać, a prezydent Adamowicz w niedoliczaniu się mieszkań i prawie miliona złotych w oświadczeniach podatkowych aż prosił się o uwagę ze strony mediów z drugiej strony.

Idąc tą logiką gdyby w tym momencie, odpukać - coś stało się aniołkom z NBP albo ministrowi środowiska na których jest ostatnio nagonka (zresztą słuszna) opozycyjnych mediów to też mówimy o mowie nienawiści i podżeganiu do jakichś zbrodni?

Ta tragedia na ten moment powinna poruszyć kilka problemów dotyczących resocjalizacji, a nie przybierać tak karykaturalną formę.

#gdansk #wosp #adamowicz
Pobierz m.....2 - Zaczyna się ten festiwal #!$%@?, który przypomina mi to co działo się po ka...
źródło: comment_ynnbmkfhEzWFclk0sjzfMWtyCXKqSmic.jpg
  • 32
Z całym szacunkiem ale politycy, którzy są osobami publicznymi muszą się pogodzić że będą oceniani przez wszystkich, że stoją na świeczniku i tam wszystko widać,


@markkk92: Tak i prezydent daleko nienajwiekszego miasta doczekuje sie blisko setki negatywnych materialów w Wiadomosciach z tendencyjnymi komentarzami podstawionych propisowskich ''ekspertów'', bez zdania drugiej strony.
Nie widzisz tu przesady w wałkowaniu tematu?
Ta tragedia na ten moment powinna poruszyć kilka problemów dotyczących resocjalizacji, a nie przybierać tak karykaturalną formę.


@markkk92: Zresztą nie tylko resocjalizacji, ale także pokazanie problemów zaniedbań w psychiatrii.
Przeciez w czasie kampanii i przed druga turą to niemal dzień dzień coś było.


@szurszur: Niebywałe że w czasie kampanii się więcej mówi o politykach

Kaminski tez był skazany, a wszyscy w PiS twierdzą, że niewinny....

A wszyscy w PO że winny
Niebywałe że w czasie kampanii się więcej mówi o politykach


@ediz4: Jednostronnośc przekazu też jest ok?
Tak samo swego czasu TVP po pare razy w miesiacu robiła metariał w Waidomosciach o wpadkach Petru. O tak se przypominali jego pomyłki, nawet jak nic nowego nie powiedział. Takie wrzutki, bo miał wysokie poparcie jeszcze wtedy.
O wpadkach pisowsców cicho sza. Nawet jak były to takie o których mówiły media w świecie.
To z
Jednostronnośc przekazu też jest ok?

Tak samo swego czasu TVP po pare razy w miesiacu robiła metariał w Waidomosciach o wpadkach Petru. O tak se przypominali jego pomyłki, nawet jak nic nowego nie powiedział. Takie wrzutki, bo miał wysokie poparcie jeszcze wtedy.

O wpadkach pisowsców cicho sza. Nawet jak były to takie o których mówiły media w świecie.

To z Adamowiczem to mniej wiecej to samo. Propaganda gorsza niż w końcówce PRL.
@szurszur: No popatrz Pan a ja też 4 lata temu wymagałem od TVP i co dostałem? Kraśko i Lisa.
@stjimmy:

z tego co wiem wszystkie wyroki oddalono...

W pierwszym wyroku dostał grzywne i sąd umorzył postępowania na okres próby. Prokuratura jednak postanowiła się odwołać i nowy proces miał się skończyć na wiosnę. Ale masz rację - nie wiedziałem że odwołał się od zarzutu naruszenia nietykalności osobistej działacza MW a sąd