Wpis z mikrobloga

@Alkonauta:
Próbuj, myślę że ludzie mają różne tempa ogarniania, więc nikt nie ci nie przepowie, czy dasz radę.
Od zera - wygląda bardzo słabo, ale może jesteś z tych, co wystarczy im raz przeczytać, żeby zapamiętać krótkoterminowo albo coś w tej głowie jednak zostało. =)
Łatwiej jest, jak już masz wprawę w uczeniu się - to na pewno.

Regularność i dobra metodyka sprawiają cuda.

Co się podziało, że dwa tygodnie tylko
@Dirge91 to niezła matura w styczniu

@Bazingaqq no zastanawiam się czy warto inwestować w to czas i energię, bo nie wiem czy nie pójdzie na marne.

@AnvrZXbx7i76XF bo czekałem na decyzję czy zostanę dopuszczony do egzaminów. W sumie nie od zera, bo angielskiego to nawet nie muszę się uczyć. Polski, historia i społeczeństwo, geografia no i matma której kompletnie nie ogarniam...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alkonauta: no to matematyka tylko problem tak naprawdę
Dostałeś napewno zakres materiału na egzamin, wszystkie odpowiedzi w internecie znajdziesz
Telefon w ostateczności wyjmiesz na egzaminie albo będziesz błagał i cie przepuszcza
Warto mieć już te liceum jak w 3kl jesteś, najwyżej powiesz im że wycofasz deklaracje maturalną (jeśli składałeś)
@Alkonauta:

bo nie wiem czy nie pójdzie na marne.

Moim zdaniem nauka nigdy nie idzie na marne. Rozwija umysł. O ile nie uprawiasz ZZZ, wbijasz wzrok w kartkę z przepisanymi rozdziałami z podręcznika i wkuwasz, czytając po prostu. Tak jak to zazwyczaj bywa u uczniów. A potem pała i żalenie się "no przecież uczyłem się x godzin", "ja jestem za głupi", "nie mam talentu do nauki". ()