Wpis z mikrobloga

Na jaki ścisły kierunek można iść tak just for fun?

Znajoma na weterynarii. Poszła z zamiłowania, mimo tego że zawsze najlepiej czuła się w przedmiotach ścisłych. Powoli już kończy wetę, ale męczy ją zakuwanie działania leków i trochę tęskno jej za matmą. Szuka czegoś czym by mogła się zająć jako odskocznia. Raczej bez celów zarobkowych bo planuje zostać wetem.

Inb4 informatyka odpada.

Tak teraz w trakcie pisania sobie pomyślałem że może lepszy byłby jakiś kurs niż studia. Są takie rzeczy?

#matematyka #studia a, dam też #weterynaria może ktoś ma podobnie
  • 10
just for fun?


@lukmar: to raczej kurs, może podyplomówka?

Studia to co najmniej 3 lata kolokwiów, egzaminów, zadań domowych, zakuwania. Pewnie już trochę jest zmęczona studiowaniem, zacznie teraz pracę, będzie miała dużo obowiązków. Ludzie, którzy idą na drugie studia hobbystycznie z reguły odpadają gdzieś przy pierwszych egzaminach, kiedy nagle musieliby zarwać kilka nocy, a im się już po prostu nie chce :)

BTW: studia ścisłe zaoczne to rzadkość.
@wonsz_smieszek Ja niby sobie robię czysto hobbystycznie informatykę i trzymam się już trzeci semestr xd Ale no faktycznie też mi się wydaje że iść od razu na całe studia to trochę przesada. Kurs był by lepszy. Zastanawiam się tylko jaki.