Wpis z mikrobloga

#seriale #serianiefortunnychzdarzen #mandelaeffect

Przeżyłem Efekt Mandeli. W głowie się nie mieści. Kilka dni temu usłyszałem piosenkę z czołówki i coś mi nie pasowało. Zrzuciłem to na to, że może puszczali ją w czołówce po polsku, a jedynie pod tym słyszałem angielski i teraz słysząc tylko po ang mi nie pasuje. Chciałem nawet znaleźć wersję PL, ale nie było. Olałem nie wgłębiając się w temat. Przed chwilą przypomniał mi się motyw i stwierdziłem, że muszę go sobie puścić - generalnie uwielbiam tę piosenkę. Puszczam i mi nie pasuje. Myślę co jest? Może nie z tego sezonu i trochę się zmieniła, ale też nie. Zacząłem ją sobie nucić i zajarzyłem w końcu co jest nie tak!

A o co dokładnie chodzi? Cóż, cała jest trochę inna jeśli chodzi o muzykę, jakby mniej przebojowa, mniej szybka, ale nie tu największy problem. Clue leży w "Look away"... ja to znam jako "Walk away". Mam dokładnie wrysowane to w głowę jak było śpiewane.

WTF.
DanteTooMayCry - #seriale #serianiefortunnychzdarzen #mandelaeffect

Przeżyłem Efek...
  • 2
@DanteTooMayCry: też mi się zdarzyło kilka razy w życiu poczuć silny efekt mandeli, ale człowiek zawsze jakoś zaczyna racjonalizować i przekonywać siebie, że tylko tak mu się wydawało, albo że pamięć ludzka jest krucha itp. A powodem może być przeskok do innej alternatywnej linii czasowej, a zachowanie wspomnień z poprzedniej lini czasu. Ewentualnie możliwość taka, że upływu czasu tak naprawdę nie ma, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość dzieją się tak naprawdę