Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi proszę co jest gorszego w zabiciu dzika w ciąży od dzika. Po prostu zabijamy dwa dziki z jednym zamachem. Chcemy ich zabić 200000szt. To chyba dobrze że szybciej pójdzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pjveonot chyba dyskusja jest o tym, czy uzasadniony jest odstrzał tysięcy dzików, czy ktoś po prostu chce zniszczyć kolejny kawałek środowiska - tak jak wcześniej Białowieżę.
  • Odpowiedz
  • 29
@pokpok dzików broni się, że hur dur loszki z ciąży mają w środku małe dziczki i nie wolno ich z tego powodu odstrzelić bo to som małe dziki które maja prawo do życia i bedziem się o nie bić i palić opony A jednoczenie zlepki komórek w brzuchu ludzkiej samicy można spokojnie abortowac bo to nie są małe człowieki tylko "płody" i one nie mają prawa do życia i nie ma o
  • Odpowiedz
@pokpok: ja się tylko zastanawiam, czy ci obrońcy dzików pamiętają, że dziki są ostatnio plagą w całym kraju i nie mają naturalnych wrogów i w przypadku niepodjęcia żadnego kroku będzie ich jeszcze więcej, będą wpadać pod samochody, niszczyć pola i trawniki w parkach, wyżerać resztki ze śmietników i turbować ludzi. A potem w maju ci sami obrońcy będą płakać, że im dzik dziecko poturbował.
  • Odpowiedz
@pokpok Ostaszewska która chyba jako pierwsza zaczęła się martwić o ciężarne lochy wyskrobała swoje dziecko z powodów ekonomicznych, nie wad genetycznych. Myślę, że Ogórek do takich przypadków porównuje. Skrobanki płodów znacznie zdeformowanych to tylko jeden z wielu powodów aborcji.
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi proszę co jest gorszego w zabiciu dzika w ciąży od dzika. Po prostu zabijamy dwa dziki z jednym zamachem. Chcemy ich zabić 200000szt. To chyba dobrze że szybciej pójdzie.


@wonsztibijski: powiedz to myśliwym, którzy w swoim niepisanym kodeksie moralnym mają zasadę, że do ciężarnych zwierząt się nie strzela.
  • Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam, czy ci obrońcy dzików pamiętają, że dziki są ostatnio plagą w całym kraju i nie mają naturalnych wrogów i w przypadku niepodjęcia żadnego kroku będzie ich jeszcze więcej, będą wpadać pod samochody, niszczyć pola i trawniki w parkach, wyżerać resztki ze śmietników i turbować ludzi. A potem w maju ci sami obrońcy będą płakać, że im dzik dziecko poturbował.


@agaciksa: Dziki od wielu lat są na liście
  • Odpowiedz
dzików broni się, że hur dur loszki z ciąży mają w środku małe dziczki i nie wolno ich z tego powodu odstrzelić bo to som małe dziki które maja prawo do życia i bedziem się o nie bić i palić opony

A jednoczenie zlepki komórek w brzuchu ludzkiej samicy można spokojnie abortowac bo to nie są małe człowieki tylko "płody" i one nie mają prawa do życia i nie ma o co
  • Odpowiedz