Wpis z mikrobloga

Oglądam wczorajsze #wiadomosci #tvpis i pierwszym newsem jest niewątpliwie sukces rządu - Miłosz S. projektant escaperoomu gdzie zginęły nastolatki tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Ale powiedzcie mi, jeżeli ktoś się orientuje w #prawo jaki jest sens zamykać teraz chłopaka skoro żadnego procesu jeszcze nie było?

Żeby nie zaprojektował kolejnych niebezpiecznych escaperoomów?

Obrzydliwa pokazówka :/

#polska #escaperoom #patologiazmiasta #bekazpisu #wydarzenia #wypadek
Ksemidesdelos - Oglądam wczorajsze #wiadomosci #tvpis i pierwszym newsem jest niewątp...

źródło: comment_quqqEaWAcEW8NppOjuPZtl9vrtgXbVuH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Augustynczyk: ja nie twierdze, że to był wypadek. Ja właściwie nic nie twierdzę. To Ty twierdzisz coś w temacie o którym nie masz bladego pojęcia. Sąd działa według przepisów, do których nawet nie chciało Ci sie zajrzeć, a w sprawie których - mylnie - zabierasz głos. Sprawdź, potem się udzielaj.
  • Odpowiedz
sugerujesz, że sąd podjął tę decyzję nie na podstawie przepisu, a na podstawie odgórnego rozkazu, żeby było 'pod publiczkę' ?


@Manynagle: Ja sugeruję, że sąd podjął tę decyzję niesłusznie. Jakiś problem?
  • Odpowiedz
@Augustynczyk: sąd jest niezależny i nie robi niczego pokazowo. Ty tak uważasz bo 'tak uważasz' a raczej bo tak ci się wydaje. Zajrzyj do źródła, sprawdź jakie są przesłanki i wtedy się odezwij.
  • Odpowiedz
  • 6
@Ksemidesdelos Nie ma sensu go trzymać w areszcie. Ale w Polsce areszt tymczasowy jest nadużywanie i władza się do aresztu często za bzdury. Wiec żadna nowość.
  • Odpowiedz
@GordonL: poza tym nie znam takiego rodzaju posiedzenia jak 'posiedzenie aresztowe'. Ciekawy wymysł. I to racja, że nie musisz znać podstawy. W internecie nikt nie musi nic wiedzieć a każdy ochoczo zabiera głos.
  • Odpowiedz
@Manynagle: ale jak jesteś już aż tak niesamowicie oświecony, masz te wiedzę, której nikt nie ma, to może warto żebyś coś konkretnego i wartościowego napisał?
  • Odpowiedz
@jakno: Sęk nie jest w tym, żeby wiedząc sie tą wiedzą przechwalać, a żeby nie wiedząc zamknąć przysłowiową mordę ;) to właśnie ignoranci powielający bzdury są jednym z powodów dlaczego w kraju jest jak jest. Im podobni chodzą do wyborów i dokonują ich w oparciu o swoją WIEDZĘ ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ksemidesdelos: szkoda chlopa, zrobią z nim to samo co z tym mlodym chlopaczkiem co miał wypadek z limuzuna Szydlo, robią z niego recydywiste pod publiczke i do dzis sie postępowanie ciagnie.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos pokazowe zniszczenie człowieka ku uciesze tłumów. Igrzyska dla ubogich. K---a przy całej tragedii, wiadomo, że Escape Roomy nie spełniają zasad, drzwi zamknięte i nie można otworzyć samodzielnie, no jak to ma być zgodne z zasadami... to w każdej z tych placówek mogło się wydarzyć. Współczuję mu, w takim samym stopniu co rodzicom dziewczynek
  • Odpowiedz