Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
@Qwertylion tez mialem to napisac, gosc pisze w bardzo odpychajacym stylu i ma swoich podwladnych a tu festiwal lizodupow proszacych by ich wzial do pracy. A potem na anonimowych wyznaniach żale, że ich w pracy nie szanują. Jak ktoś siebie nie szanuje to szanować go inni też nie będą.


@borjaki: Jednocześnie ta sama społeczność krytykowała brak wpisu błagalnego zamiast krótkiego pytania o zarobki bo hurr durr #!$%@? będziesz bezrobotny
  • Odpowiedz
@BajerOp: byle gównorobota za 2,5k brutto to już magistra i dwa języki bo jak nie to cham pisać nie potrafi i kąputra zepsuje XD

Nie po to się idzie na studia żeby nie być ROBOLEM, FIZOLEM?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama nie wiem kto krytykował, ludzie są różni. Wiadomo, że oferty bez podanych konkretnych widełek to się olewa, ale pieniądze to nie jedyne kryterium tego czy przyjmuje sie oferte czy tez nie.
  • Odpowiedz
Koleś mógł Cię podwieźć z raz-parę razy i to by było spoko z jego strony, ale z drugiej strony wymagać żeby Cię woził miesiąc? A mi jak nawali auto to co? To pójdę do pracodawcy i powiem żeby mi podstawił służbówkę na miesiąc czy będę jeździł autobusem i szybko naprawiał furę?

Śmiać mi się chce jak widzę jak cieszysz się z tego że nie ma ciągłości w kredycie i posypały mu się
  • Odpowiedz
@puto: co wy macie z łbami że z prostej historyjki na dwie linijki już piąty tom piszecie a sprawa jest krótka:
Dostajesz pracę pomimo średnich kwalifikacji z wysokimi zarobkami i umową pod kredyt - wyjątkowo jak nikt w pierwszy dzień na własną prośbę.
Na prośbę tego kto to klepnął żebyś miał dom odpowiadasz #!$%@? w dupe i oczernianiem firmy u klienta przy pierwszej prośbie skierowanej do Ciebie.
- tyle.
  • Odpowiedz
@puto: sporo ludzi zatrudniam, nawet nasłucham się zjebek żeby nie brać młodych bo tak na 10 - 7 nie powinno być pracownikami dłużej niż do fajrantu.

Sam fakt że na takim rynku gdzie brakuje spawaczy i wszystkie firmy szukają - znajdujesz człowieka z dłuższym bezrobociem już jest zwiastunem problemów.
  • Odpowiedz
  • 10
@suqmadiq2ama nie chce Cie martwić, ale jeśli sam tu przyznałeś, że zatrudniłeś kogoś ze słabymi skillami i dałeś mu wiecej oraz lepsza umowę niż reszcie, to znaczy że działałeś na szkodę spółki. Następnie Twoim jedynym rozwiązaniem na dotarcie do klienta była podwózka przez gościa którego niedawno zatrudniłeś. Ponieważ ten sposób nie wypalił to firma straciła 2k. Dodatkowo opowiadasz Nam, że to już 6 taki przypadek. Czyli nie wyciagasz wnioskow i nie
  • Odpowiedz
kurła nie wyszed dla mnie kawał. miałem zrobić tak, żeby ten link szedł do jego profilu
na następnych zawodach cię pokonam
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Januszex z Ciebie pełną gębą :D Jesteś jakimś tam menadżerem a zachowujesz się jak byś był właścicielem. Cieszysz się z gościa nieszczęścia jak byś wygrał 6 w lotka, i ogólnie czytając to co piszesz to sprawia Ci frajdę, że możesz się poczuć od kogoś lepszym a czy tak jest? Nie sądzę. Co Ty gościu myślisz, że dałeś komuś robotę to możesz oczekiwać od niego extrasów? A z jakiej racji?
  • Odpowiedz
@borjaki: zarząd o tym wie, u nas takie rodzynki to normalka dlatego kest instytucja chłopca do bicia bo każdy ma już tego dosyć.

Działanie na jakąś tam wielką szkodę to nie jest bo pracownik deklarował że dołoży wszelkich starań żeby nikt sobie w brodę nie pluł dając mu fory.

Gorsze przypadki bywały - np kilka lat temu zniknęło nowe auto, też pracownik.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: W sklepach o tym samym profilu co Makro klienci bardzo często kombinują i wynoszą sobie jakieś "gratisy". Butelki whisky pomiędzy workami ziemniaków to standard. To jest bardziej, że okazja czyni złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama z jednej strony rozumiem, ale z drugiej strony że jak. Że Ty mu jakaś łaskę zrobiłeś że umowę mu podpisałeś, inaczej na czarno robił? Nie kumam tego

Dobra już doczytałem. Zlecenie by dostal
  • Odpowiedz