Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
te dwie średnie to tak za 200-250h


@suqmadiq2ama: no nie ma to jak płacić 2 średnie za 1,5 etatu xD
Też bym to #!$%@?ł jakbym był spawaczem z uprawnieniami i szef kazał po siebie codziennie przyjeżdżać, chybaś z #!$%@? spadł. Spawacz robotę znajdzie, ale #!$%@? mnie jak ktoś tak pisze jakim to nie jest zajebistym pracodawcą a dopiero w komentarzach się okazuje że wcale nie. I jeszcze "po studiach nie biorę
  • Odpowiedz
Hipokryzja i ból dupy wykopków zadziwia - wcześniej wrzuciłem wątek jak śmiałem zapytać o pieniądze pod ofertą pracy i tak samo się zesrali, to teraz dla odmiany wrzuciłem wręcz przeciwny i znowu sraka. XDDD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama Nieprawda, nie wiedział o czekających go konsekwencjach, skąd mógł wiedzieć że tak podle się zachowasz? Normalni ludzie tak nie postępują, tym bardziej szef nie powinien się mścić na pracowniku za prywatne sprawy. Nie jest twoim niewolnikiem i słusznie zarządzał pieniędzy za transport.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

wykonuj swoją pracę tak jak trzeba

ratuj jak szef coś #!$%@?

załatwiaj jego prywatne sprawy

brak premii świątecznej

brak profitu

Weź mnie zatrudnij, już w dupie mam branżę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
paliwo z karty firmowej


@suqmadiq2ama: najpierw 160zł samochód prywatny na gaz a później, że ma kartę firmową na dojazd. ściema jak nic, wylałeś go bo nie był na twoje zawołanie, umowa o pracę traktowana jako przywilej (lol) no i #!$%@? po 250h na miesiąc. do tego nie zatrudniam po studiach (bo sam nie mam studiów i duże kompleksy z tego powodu). beka jak nic, praca spawacza mnie przeistacza, atencyjna spoina XDDDD
inrzynier - > paliwo z karty firmowej

@suqmadiq2ama: najpierw 160zł samochód prywa...

źródło: comment_kpD3heDV6i2eGBI3VdIFPF9o7vlJ0K9b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz