Wpis z mikrobloga

"nie mogłam się oprzeć" ja #!$%@?


@be_ast: No tak, bo wykopki nigdy nie kupują pod wpływem impulsu, a każdy zakup jest racjonalnie wytłumaczony. Dziewczyna z humorem i dużym dystansem do siebie opisuje swoją zdrową relację z chłopakiem, a przegrywy jak to przegrywy wyciągają stąd nieuzasadnione wnioski i jęczą nad tym, jakie to kobiety są głupie. Z drugiej strony skoro są takie głupie, to czemu dzień i noc myślicie jak je zdobyć?
"nie mogłam się oprzeć" ja #!$%@?


@be_ast: No tak, bo wykopki nigdy nie kupują pod wpływem impulsu, a każdy zakup jest racjonalnie wytłumaczony. Dziewczyna z humorem i dużym dystansem do siebie opisuje swoją zdrową relację z chłopakiem, a przegrywy jak to przegrywy wyciągają stąd nieuzasadnione wnioski i jęczą nad tym, jakie to kobiety są głupie. Z drugiej strony skoro są takie głupie, to czemu dzień i noc myślicie jak je zdobyć?
@kontonr77 Ty tak do mnie czy obok bo nie wiem co myśleć? XD tak #!$%@?, przymierzam buty ale nawet nie mogę włożyć do końca bo za mały rozmiar i KUPUJE POD WPŁYWEM IMPULSU BO NIE MOGĘ SIĘ OPRZEĆ XD mam kobietę od 5 lat btw, ale to interesujące ile informacji możesz o mnie wywnioskować po komentarzu "ja #!$%@?". A wiesz czemu "próbujecie je zdobyć"? Biologia
@ChwilowaZielonka: ja tam zawsze (no dobra, prawie zawsze) mówię co myślę i jestem szczery, dlatego część ludzi mnie nie lubi, ale mam takich w dupie skoro nie potrafią przyjąć krytyki i się poprawić, a większość za to bardzo ceni. :)