Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa tygodnie temu dodałem wpis odnośnie tego, że przekroczyłem barierę 100 kg wagi i stałem się grubasem. Postanowiłem wtedy wziąć się za siebie i schudnąć trochę. Niestety przez święta i wyprzedaże na steam'ie moja aktywność zmniejszyła się jeszcze bardziej , w drugie święto zezarlem chyba z 2 kilo samej czekolady. Moja waga powoli staje się dla mnie niebezpieczna. Gdybym tylko miał swoją różowa która by mnie wspierała to opamiętał bym się z tym jedzeniem. Niestety różowe lecą na wygląd więc as do ostatnich dni mego życia będę tłustą świnią
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #dieta #odchudzanie #rozowepaski
Shepard93 - Jakieś dwa tygodnie temu dodałem wpis odnośnie tego, że przekroczyłem bar...

źródło: comment_oEsZUEtTiCqci281KHm4vEcqDrHUG4su.jpg

Pobierz
  • 24
@Shepard93: różowa.by ci nic.nie pomogła. Sam musisz chciec
Ogarnij #!$%@? i jedz mniej człowieku. Zacznij tylko od tego. Nie musisz kupować drogich diet i karnetów na siłke. Zryj mniej. Kup wage kuchenną oblicz zapotrzebowanie kcal na google, i jedz dalej co chcesz ale poniżej tego zapotrzebowania.
Dodaj minimalną aktywnośc i gwarantuje ci ze za rok bedziesz wazyl 80
Moja waga powoli staje się dla mnie niebezpieczna.

@Shepard93: twoja waga powoli robi się niebezpieczna dla otoczenia, szczególnie jeśli nie wykupujesz dwóch miejsc dla siebie w kinie lub samolocie