Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: nie interesują mnie inni i ich zakupy jak Ci już pisałem komunistko.
Pozwól tez,ze ja zdecyduje o tym co warto, a co nie i jak zabezpieczam rodzine, bo jak już wspomniałem komunistko ten ustrój słusznie minął i każdy ma tyle ile sobie wypracuje.
  • Odpowiedz
Nie dałabym rady pracować na MacOS, bo dla mnie jest drewniany. Ja potrzebuje wiedzieć gdzie, co i jak.


@xandra: czyli konkretnie, co Ci przeszkadza w MacOS?
  • Odpowiedz
@xandra: Jaka customowa apka? O czym ty mówisz? Zakładamy się o brak cudowania, a nie o pisanie własnych konfiguratorów itp.

Stawiam tysiaka, że bez cudowania nie da się tego na androidzie zrobić. Za cudowanie uważam pisanie "kustomowych" aplikacji i rootowanie telefonu.

Architektura Androida, nie pozwoli Ci wpłynąć na konfiguracje jednej aplikacji z poziomu drugiej bez dosępu do roota. Powiedz mi, jaką customową aplką zdalnie skonfigurujesz inne aplikacje skoro w androidzie
  • Odpowiedz
@sz__po: Albo lepiej, MDM na rok kosztuje nas ok 8. koła. Zapłace Ci tyle samo, jeśli zapewnisz mi "bez cudowania" takie możliwości jak na iOSie. Z jednym warunkiem, jak się nie uda, to płacisz 3x tyle kary, deal cwaniaku? :P Czy jednak nie jesteś pewna swojej wiedzy?
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: Nie jestem komunistką, po prostu nie jestem snobką. Ubieram się zwyczajnie, nie czuję potrzeby imponowania koleżankom drogimi ciuchami (bo faceci oczywiście się nie poznają), a wydawanie kasy na prawo i lewo uważam za durne. Niby wszystko jest dla ludzi. Ale telefon za 5k? To nie nawet nie jest śmieszne, to jest smutne. P

z poziomu drugiej bez dosępu do roota.

@sz__po: Oki, to był zły pomysł.
MDM
  • Odpowiedz
@marahin: Niemal niekonfigurowalny, nie customizowalny, robiący wszystko dla ciebie, najbardziej lubię Plazmę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam sobie można wszystko wyklikać. Tyle wystarczy?
  • Odpowiedz
@xandra: Przecież przed chwilą pisałaś, że lepiej skonfigurować jedno konto google na wszystkich telefonach i uważałaś, że MDM jest niepotrzebny.

AfW niestety nie pozwala na tak głęboką integracje z urządzeniem jak iOS.
  • Odpowiedz
ubieram się zwyczajnie

To dla każdego znaczy coś innego. Zresztą @xandra: skoro dla Cię snob to ktoś kto kupuje rzeczy droższe niż przeciętna. Nieźle, nie dość, ze komunistka to jeszcze idiotka.
  • Odpowiedz
@sz__po: Każdy problem można rozwiązać, przeważnie.

Czego nie możesz na MacOSie skonfigurować?

Choćby zwijania okien do belki przez kułeczko myszki, zmiana wyglądu tematu, kolorystyki (tak, teraz niby jest ciemny motyw, po tylu latach!).

@Wloczykij2: Nie dość, że snob to jeszcze dałeś piękny przykład braku kultury,
  • Odpowiedz
@xandra: no zajebiście, tylko ze do mediow trafiaja jedyne przypadki wad produktow, tak jak katastrofy lotnicze, roznica jest taka ze wymieniaja ci go od razu na nowy, mi wymienili kilka lat temu ip5 bo stwierdzilem, ze szczelina przy ekranie jest o 1 mm za szeroka, a z bullshitowym producentem
moglbym o tym zapomniec
  • Odpowiedz