Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra:

Potrzebuję pełnej kontroli nad systemem. Ten system jest drewniany. A po instalacji Linuxa wyraźnie przyśpieszył. Takiego zwykłego, zupełnie nie przystosowanego magicznie do sprzętu Apple.


@xandra: czyli czego nie mogłaś zrobić? Bo z tego co tu napisałaś, to odczuwałaś, że jest wolny, a potem zainstalowałaś linuksa i nagle wszystko zaczęło działać szybciej. xD to tak trochę malo konkretnie jeśli chodzi o odpowiedź "czego nie mogę zrobić na MacOS"
  • Odpowiedz
@marahin: Odpal sobie działającą instancję Windowsa ale na Virtual Boxsie. 8 GB powinno starczyć, ale gdzie tam. Wycieki pamięci były takie, że komp po 3 minutach mielił kółkiem co chwila. Zresztą wycieki pamięci to tam był standard. i5/8gb ram komp chodzi jak p300 z 256 ramu...
  • Odpowiedz
@xandra: Wiec skonfiguruj mi przy użyciu androidowego mechanizmu MDM "always-on vpn" na Androidzie 7 (na 8 też chyba nie ma tej możliwości). Ponownie, płacę kasę za to, bo będe mógł zrezygnować z prywatnego APNa. Czy znowu odpiszesz, że jest na to jakaś customowa appka? xD

Strzelam, że masz maks 20 lat, bo masz bardzo powierzchowną wiedzę na tematy o których się wypowiadasz, ale kreujesz się na taką, która pozjadała wszystkie
  • Odpowiedz
@sz__po: Akurat to jest dość specjalistyczna wiedza, musiałabym zgłębić temat. Co nie znaczy, że nie dałabym rady.
2 Windowsy, a to ciekawe, bo kiedyś się tego nie dało zrobić... xDDD
  • Odpowiedz
@xandra: No zgadza się, dość specjalistyczna. Więc czemu wypowiadasz się w formie graniczącej z pewnością swojej wiedzy, skoro tej wiedzy jednak nie masz? Nie, nie dałabyś rady, bo android nie ma takiej funkcjonalności. Przecież taki omnibus jak Ty, powinein o tym wiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: iPhone jest drogi, bo ludzie go za tyle kupuja. Miał jeszcze przeprosić za tą cene? xD Ty, gdybyś stworzyła produkt który używa 1/4 populacji posiadającej smartfony, sprzedawałabyś go po kosztach produkcji?
  • Odpowiedz
@xandra: na c--j Ty próbujesz na siłę zniechęcić ludzi do Apple używając do tego jakichś argumentów z d--y. Gardzisz fanboyami apple a sama zachowujesz się gorzej niż nie jeden miłośnik Apple. Ktoś chce używać Apple to niech sobie używa - jego kasa, jego decyzja. Jak ktoś jest dzbanem i kupuje coś na co go nie stać to nic na to nie poradzisz.
  • Odpowiedz
który używa 1/4 populacji posiadającej smartfony

@sz__po: Jakieś wiarygodne źródło? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie chce ajfona, zupełnie nie jest mi potrzebny. Wolę mojego S7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tejotte: Ja się po prostu dziwię takim ludziom.
  • Odpowiedz
@xandra: No ma, i co z tego?

Przecież nie o tym rozmawiamy. Zresztą, te preferencje są mocno zależne geograficznie. W USA i Kanadzie iOS ma ponad 1/2 udziału. Tylko czego to dowodzi?...
  • Odpowiedz
@xandra: W europie też. W polsce kilka dniówek to raczej dla mniejszości populacji, ale widać to też na wykresach. Zobacz udział w DE i udział w PL.
  • Odpowiedz