Wpis z mikrobloga

  • 350
7/100
Kangurek Kao 2000
Platformy:PC,Dreamcast
Gatunek:Przygodowa, Platformówka
Opis: Przygody tytułowego kangura niemal zupełnie pozbawione są fabuły. Gracze dowiadują się jedynie tyle, że główny bohater został złapany w klatkę i wywieziony gdzieś daleko. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności w niewoli KAO znajduje parę bokserskich rękawic, dzięki którym ma szansę wyswobodzić się i wyruszyć w długą, pełną niebezpieczeństw podróż do domu.

W komentarzach piszcie wspomnienia z tą grą i propozycje do retro :)

#100retrogierek #retrogaming #kangurekkao #dreamcast #pc #gry #pcmasterrace
Bekon2000 - 7/100
Kangurek Kao 2000
Platformy:PC,Dreamcast
Gatunek:Przygodowa, Platfo...

źródło: comment_SDb7j8GNx2uqohWTrLpbdEd33SK78J75.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bekon2000 ale p---------e pod tym postem aż c--j człowieka trafia.
Gra mojego dzieciństwa, końcowe poziomy były w c--j Trudne, pamiętam że gralem z kuzynka i r----------y jedna klawiaturę właśnie przez któryś poziom z skakaniem.
Pamiętam że na tym samym silniku bym bodajże Pingwinek Kelvin, tsz się przyjemnie grało.

P. S reszta ludzi która nie pisze na temat gry - zapraszam w---------c
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bekon2000: ile ja się nafrustrowalam przy niektórych poziomach, dramat xD ale ogólnie to mega przyjemna gra, bardzo dobrze wspominam, moja pierwsza gra w 3d tak na dobrą sprawę.

kiedyś to człowieka ciągnęło do takich gier, trudnych, wymagających. Tak jak z Kapitanem Pazurem było.
  • Odpowiedz
@Bekon2000 pamiętam tą grę jak nie mogłem przejść wyścigu tych motorówek nie wiedziałem w tedy że można używać dopalacza czy co tam było xD w sumie wspominam ją jako jedną z najfajniejszych gier zręcznościowych jakie grałem. Teraz patrząc na ten screen to inaczej ją pamietam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale nostalgłem

od siebie proponuje jazz jackrabbit czy jakoś tak xD no chyba że już było bo nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Bekon2000 ostatnio znalazlem plyte i zaczalem grac z siostra <3

Od soebie dopisalbym Herosy V(chyba rok za pozno,aczkolwiek i tak trochu nostalgia), klasycznie Diablo 2, Mortyr, taki RTS fantazy (jakis czas temu Arhn robil o nim filmik, nie oamietam teraz nazwy), Captain kotek! I na koniec Robin Hood, Legenda Sherwood swoim charakterystycznym systemem walki ^^
  • Odpowiedz