Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przekonać swoją dziewczynę do seksu bez zabezpieczenia?

Często uprawiamy seks, ale od zawsze od naszego pierwszego razu ja muszę mieć założoną prezerwatywę i to mi odbiera przyjemność. Nie mogę poczuć jak to naprawdę jest w pochwie bo ten materiał tłumi wszystkie moje doznania, gdy dla partnerki bez różnicy czy penetruje ją goły beniz czy ten w gumce. No nie chcielibyśmy zaliczyć wpadki, ale zaczyna mnie to irytować. Jest na to jakieś rozwiązanie?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 75
@Rruuddaa: dobrze opisal to @bitcoholic: branie tabletsk przez kobiete to nie jest takie hop siup. Facet nie chce uzywac gumki,bo ma ograniczone doznania, ale nie ma problemu, ze kobieta sie musi truc hormonami, ze spada jej libido, ze zaczynaja sie wahania wagi... Hormony nie sa dla kazdego. Moja ciotka po latach brania tabletek anty dostala udaru, po ktorym sie niestety juz fizycznie nie podniosla. Zaden lekarz nie powiedzial jej, ze
@kajtusS Na początku trzeba znaleźć lekarza, który przeprowadzi porządny wywiad z pacjentką na temat przeciwwskazań. Też w roli pacjentki jest bycie 100% szczerej aby taki wywiad miał sens. Jak lekarz przepisuje tabletki na hybił trafił to znaczy że trzeba znaleźć innego. Dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne nie powodują skutków ubocznych. Oczywiście należy podczas brania badać wątrobe by mieć wszystko pod kontrolą. Jeśli kobieta ma złe objawy, o których mowa w ulotce a myśli
Jeżeli nie lubisz prezerwatyw, a dziewczyna nie chce ingerować w swoją gospodarkę hormonalną, to zostają metody naturalne. Pół roku dokładnej obserwacji ciała (mierzenie temperatury, obserwacja wydzieliny z pochwy), a potem na przykład stosunek przerywany w dni niepłodne. Jeżeli będziecie podchodzić do tego z rozwagą, to skuteczność będzie naprawdę wysoka, ale niestety nie stuprocentowa.
@Rruuddaa: ale branie hormonow latami nie pozostaje bez znaczenia dla naszeco organizmu. Sam fakt, ze branie ich latami moze wplynac na nasza plodnosc. Albo ze branie hormonow nie jest w ogole opcja dla palaczek. Dla mnie nieporozumieniem jest, ze mezczyzna dla wlasnej wygody moze wymagac od kobiety brania tabletek hormonalnych, chociaz prezerwatywa jest jedna z najmniej szkodliwych metod antykoncepcji. Ludzie nie chca miec dzieci, ale nie chca poswiecic odrobiny swojego komfortu
@kajtusS Kiedyś było obowiązkowe robienie przerwy co jakiś czas w braniu tabletek. Teraz jak są nowszej generacji to nie są aż tak szkodliwe jak kiedyś ale i tak dobrze jest robić przerwe by organizm wrócił do normy. Oczywiście, że mężczyzna nie ma prawa tego wymagać, wymagają tego raczej sami idioci, bo takich mężczyzną nie nazwę. Kobieta nie może robić czegoś wbrew sobie. Jak para się decyduje na tabletki to fajnie, ale niech
@pink_life: Wkładki miedziane absolutnie nie nadają się dla kobiet które jeszcze nie rodziły, ich zakładanie i zdejmowanie jest bolesne. (Ale co tam taki ból w obliczu cierpienia założenia prezerwatywy xD)
A dodatkowo powodują trwały stan zapalny w macicy trwający latami. A przez ten stan zapalny zapłodnione zarodki nie są w stanie zagnieździć się w macicy, ale nie ma już żadnej przeszkody dla powstania w tym przypadku ciąży pozamacicznej. Chyba żadna normalna