Wpis z mikrobloga

Ziomki i Przyjaciele udało się! Pijcie ze mną kompot!
W nawiązaniu do wpisu ! https://www.wykop.pl/wpis/37963063/ziomy-jutro-mam-rozmowe-ws-podwyzki-ile-zazadac-pr/133245409/#comment-133245409

Zrobiłem sobie na kartce listę, dlaczego powinienem dostać podwyżkę. Przypomnę, że chciałem dostać jakieś 2650-2750 zł netto (teraz mam 2250 zł), ale za Waszą radą uwierzyłem w siebie i wyjechałem, że chcę 3000 zł netto. Przez pół godziny mówiłem dlaczego (tutaj moja lista się przydała, żebym o niczym nie zapomniał :D). Parę razy usłyszałem, że to jest bardzo duża podwyżka, aż 36%, ale wszystko odpowiednio argumentowałem (że np. przez 2 lata nie miałem żadnej podwyżki, że mam znacznie więcej obowiązków, że dojdą mi kolejne w tym roku, że firma się rozwija itd.). Następnie powiedzieli mi, żebym na moment wyszedł, bo muszą się naradzić. Po 5 minutach usłyszałem, że zgadzają się z wszystkimi przytoczonymi argumentami, że jestem cenny dla tej firmy, ale mimo wszystko mogą mi na ten moment zaoferować 2800 zł netto (tyle co chciałem maksymalnie jeszcze wczoraj i nie sądziłem, że to dostanę :D) + powrót do rozmowy w czerwcu, w zależności od wyników firmy. Zaproponowałem 2900 zł i przez rok nie wracamy do tematu. I takim sposobem mam pensję o 650 zł większą ( ͡ ͜ʖ ͡) Nowy rok, nowy Ja xD

Dzięki wszystkim, którzy mi pomogli się wczoraj do tego przygotować. Zawołam w komentarzu wszystkich komentujących i plusujących z nadzieją, że czegoś nie #!$%@?ę xD

#praca #praca #chwalesie
  • 73
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz i komentujących ten wpis (16)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @moderacjamyslisezeco @MojaPuffa @nerana112 @IRusio @JEST-SUPER @appylan @bialy_wilk @mmws @Grzegiii @jazdunia @szymon362 @ZycieJestNobelon @Ekspert_z_NASA @wacek_1984 @rskk @spawacz_noob