Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję opinii na temat gratisów jakie otrzymujecie do okresowych badań technicznych. Jakie najciekawsze gratisy otrzymaliście do przeglądu? Na chwilę obecną klient dostaje na mojej stacji:
1. Jeden upominek do wyboru) (plak, płyn do spryskiwaczy, skrobaczki do szyb, klipsy lub inne trzymadełka do telefonu, szampony do mycia karoserii)
2. Talon do wyboru:
- mycie samochodu,
- ustawienie zbieżności -30%
- odgrzybianie klimatyzacji ozonem.
Do samochodów z LPG talon na zaprzyjaźnioną stację paliw z rabatem 20 zł.

Macie jakieś ciekawe pomysły? Nie ukrywam, że bardziej interesuję mnie jakaś usługa niż kolejne rozdawanie gadżetów.

#motoryzacja #mechanika #samochody #motocykle
  • 57
  • Odpowiedz
  • 0
@patrykRR jestem zdziwiony, że gdzieś tak się dzieje.
U mnie (FSD) w mieście powiatowym jest w tej chwili jedna stacja, na tej, którą się zamknęła (powody rodzinne) nie dawali żadnych gratisów. A o klienta martwić się chyba nie musieli bo cały czas była kolejka.
  • Odpowiedz
@patrykRR: Człowieku ja jadąc na przegląd sprawnym pojazdem modlę się żeby nie trafić na służbiste który zawsze znajdzie pretekst żeby przeglądu nie podbić a ty jeszcze rozdajesz ludziom fanty ? XD Przecież jakbym cokolwiek dostał gratis na stacji diagnostycznej to mój wewnętrzny Janusz byłby zaspokojony na cały tydzień.Nawet nie wpadłbym na to ze gdziekolwiek ktoś cokolwiek komuś daje gratis za przegląd,z reguły to jeszcze mi robią łaskę ze podbijają.
  • Odpowiedz