Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję opinii na temat gratisów jakie otrzymujecie do okresowych badań technicznych. Jakie najciekawsze gratisy otrzymaliście do przeglądu? Na chwilę obecną klient dostaje na mojej stacji:
1. Jeden upominek do wyboru) (plak, płyn do spryskiwaczy, skrobaczki do szyb, klipsy lub inne trzymadełka do telefonu, szampony do mycia karoserii)
2. Talon do wyboru:
- mycie samochodu,
- ustawienie zbieżności -30%
- odgrzybianie klimatyzacji ozonem.
Do samochodów z LPG talon na zaprzyjaźnioną stację paliw z rabatem 20 zł.

Macie jakieś ciekawe pomysły? Nie ukrywam, że bardziej interesuję mnie jakaś usługa niż kolejne rozdawanie gadżetów.

#motoryzacja #mechanika #samochody #motocykle
  • 57
@patrykRR: ostatnio jak byłem na przeglądzie, to dostałem mycie na najwyższym programie na myjni automatycznej (jest w tym samym budynku, jeden właściciel). Podziękowałem, bo nie myję w myjniach automatycznych, jednak to był pierwszy raz, kiedy ktoś coś mi dorzucił przy robieniu przeglądu.
@patrykRR W jednej mam talon na serwis klimatyzacji (te czyszczenia, ozonowania plus uzupełnienie czynnika) gdzie place tylko za materiały lub wymiana oleju z filtrem za darmo. Plus mogę przyjechać jak mi coś nie gra i sobie za darmo sprawdzić co mi stuka, piszczy czy coś (ale tu nie jestem pewien czy normalnie czy to z racji znajomości) Inna stacja daje do wyboru kamizelkę i trójkąt, 50zl do nich na myjnie, 50zl na