Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję opinii na temat gratisów jakie otrzymujecie do okresowych badań technicznych. Jakie najciekawsze gratisy otrzymaliście do przeglądu? Na chwilę obecną klient dostaje na mojej stacji:
1. Jeden upominek do wyboru) (plak, płyn do spryskiwaczy, skrobaczki do szyb, klipsy lub inne trzymadełka do telefonu, szampony do mycia karoserii)
2. Talon do wyboru:
- mycie samochodu,
- ustawienie zbieżności -30%
- odgrzybianie klimatyzacji ozonem.
Do samochodów z LPG talon na zaprzyjaźnioną stację paliw z rabatem 20 zł.

Macie jakieś ciekawe pomysły? Nie ukrywam, że bardziej interesuję mnie jakaś usługa niż kolejne rozdawanie gadżetów.

#motoryzacja #mechanika #samochody #motocykle
  • 57
  • Odpowiedz
@patrykRR: Ja spotkałem się z tym co wypisałeś - jakaś chemia do auta, albo chińskie gadżety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przyznam, że chyba chętniej bym się załapał na jakiś talon (mycie, usługi serwisowe), albo jakaś zniżka na szamę do zaprzyjaźnionej knajpy np ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrykRR: chiński głośnik bluetooth , zestaw naprawczy (żarówka h7 + inne żarówki i bezpieczniki), chiński wideorejestrator za polecenie innych klientów ( bez szerokiego kąta :D ), nylonowa linka holownicza oczywiście chińska.
Wałbrzych here
  • Odpowiedz
@patrykRR: ja co roku biorę co innego (mam 2 auta) Brałem już:
- płyn do spriskiwaczy letni/zimowy
- penetrator/ odrdzewiacz K2 Vulcan (mam już 2 puszki)
- duża puszka PLAKa

W ofercie do wyboru były jakieś tam zapachy do auta, ramki i chyba breloczki.
Jak się pytałem kolesia, to mówił że najszybciej schodzi płyn do spriskiwaczy (latem letni - na zimę zimowy)
  • Odpowiedz
@patrykRR: ja bym z ozonowania był zadowolony xD
Kosmetyki kupuje firmowe/detailingowe, więc plak mnie jak i tempo nie kreci.

;)

Ps. U mnie nikt nic nie daje. Właściciel stacji która stoi 5 lat kupił ostatnio audi za 200000 za gotówkę i inwestuje ;) więc gratisy chyba się należą, bo kasa nieziemska na tym procederze
  • Odpowiedz
@patrykRR: u nas przy zwykłym aucie dają przegląd, odgrzybianie klimy i napełnianie za 100zł, 10 żetonów (po 6 min) na odkurzacz, a w lpg dorzucają 2 żetony do myjni ręcznej (po 5 min)
  • Odpowiedz