Wpis z mikrobloga

Mam dziwne hobby, jeżdżę po wszystkich miastach w Polsce i zwiedzam je xD Wszystkie nawet te małe typu #szadek #lubraniec czy #ilowa. Kiedyś już się wrzucałem tu, ale chciałem się pochwalić, że zwiedziłem już 409 miast xD Raz na jakiś czas wrzucam zdjęcia na GDZIE BY TU POJECHAĆ?, ale nie mam kompletnie pomysłu na stronę. Macie może jakieś propozycje jak urozmaicić fanpage XDDD? #podroze #hobby
Pobierz nynu - Mam dziwne hobby, jeżdżę po wszystkich miastach w Polsce i zwiedzam je xD Wszy...
źródło: comment_1lFQCYm4dMPE4Y9WRwgzfvGWnz2TxV0M.gif
  • 70
@PanNocebo: dokładnie :D ale asterki juz nie ma [*]

Oo, to dobrze skojarzylem :D chciałem napisać tylko, że zainspirowałeś mnie wtedy bardzo (jak poprzednio o tym pisałeś) i opowiadalem różnym znajomym, że jest taki gość i sam chciałbym w przyszłości robić podobnie :D no. Także szerokiej drogi :D
Macie może jakieś propozycje jak urozmaicić fanpage XDDD?


@nynu: Możesz urozmaicić go na przykład pisząc poprawnie po polsku.
"te zdjęcie"? "te miejsce"? A to tylko dwa ostatnie posty.
@nynu hahah :D sęk w tym, że najpierw trzeba mieć auto :D ale w tym roku już powinno w końcu być. Odwiedziłem to i owo, bo włóczykij ze mnie i ciągle gdzieś pociągami i busami jeżdżę :D
@nynu trudne pytanie xD jestem z górnej granicy dolnośląskiego ale studiuję i 80% czasu spedzam w Opolu. Ale przez fakt poznawania ciągle nowych ludzi z całej Polski jeżdżę co chwilę w różnych kierunkach :D I kończę 1 stopień, więc nadarza się szansa na przeprowadzkę - jeszcze nie wiem gdzie ale się przeniosę, na pewno :D A na wakacyjnego tripa piszę się, jak najbardziej