Wpis z mikrobloga

No elo Miruny ( ͡º ͜ʖ͡º) Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie "podsumowanie" kilku lat (w sumie już prawie trzech lat) z @Waleczny_Kalafior i myślę, że Sylwester to dobry czas na podsumowanie roku bo trochę się u nas zadziało :P

Jak ktoś pamięta nasz wpis sprzed prawie 3 lat to wiecie o co chodzi, jak ktoś nie ogarnia to skrót tutaj

No więc może zacznijmy od tego, że dalej jesteśmy razem mimo, że jak to chyba każda para czasami się kłócimy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dość szybko nam przechodzi xD Jakoś od początku roku zaczęliśmy szukać mieszkania bo do tej pory mieszkaliśmy u moich rodziców a, że stwierdziliśmy, że nie chcemy iść na wynajem (bo wiadomo jak kto jest z #januszebiznesu i ogólnie nie opłaca się za bardzo płacić czynszu skoro można za to płacić ratę i mieć "swoje" mieszkanie) to trochę nam zajęły te poszukiwania bo jeszcze istotnym czynnikiem była lokalizacja. Koniec końców udało się nam kupić fajne mieszkanie we wrześniu. :) Ja niestety lub stety z tej okazji musiałam zwolnić się z pracy i ją zmienić. Ogólnie lubiłam ją ale hajs był marny, szef lecący w uja, umowa zlecenie więc nie była to praca na dłuższą metę. Póki co jestem na etapie szukania nowej pracy i mam nadzieję, że już niedługo uda się znaleźć coś sensownego w #gdansk lub okolicach (może ktoś chce przygarnąć mirabelkę do pracy? :D)

Jako, że w październiku #niebieskipasek miał urodziny to fajnie było je spędzić już na swoim :P To był chyba najlepszy prezent dla niego (ʘʘ)

Przyszedł grudzień więc pora na nową choinkę, w 100% naszą-część z Was pewnie wie jakie to mega uczucie ubierać choinkę we własnym mieszkaniu ()

No i jest Sylwester. Więc pora na życzenia. Życzę Wam Mireczki i Mirabelki żebyście się nie poddawali, żeby wszystko Wam wychodziło, oby to co dzisiaj zjecie poszło w bicki i cycki a nie w dupeczki xD no i wiadomo, żeby kolejny rok był super.




#wykopowapara #zwiazki #chwalesie #podsumowanie2018 #wygryw #rozowepaski #niebieskiepaski
Yankumiii - No elo Miruny ( ͡º ͜ʖ͡º) Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie "podsum...

źródło: comment_IqwlS1wqnA1c88OjsJoUh1tFJS4TpNff.jpg

Pobierz
  • 11
@Yankumiii przeczytałem wszystko sprzed 3 lat, super, cieplutko na serduszlu. Życzę dużo, dużo szczęścia kochani ( ͡º ͜ʖ͡º). Szczęśliwego nowego roku ()
@Yankumiii Wow, co za historia! Pewnie żadne z Was kompletnie nie spodziewało się, że znajdzie tutaj swoją miłość. (Aż mi się przypomniało jak kilka lat temu mocno śmiałam się z "podrywu na kasztana", z którym pierwszy raz spotkałam się jako mem właśnie na wykopie. Dzisiaj przepraszam za to, już nie będę) Gratulacje i oby dalej tak fajnie się układało. :) Pozostaje jedynie życzyć sukcesów w życiu zawodowym, no i kolejnych lat spędzonych
@intires98 tzn. W wyuczonym zawodzie to już trochę nie pracuję bo sobie skutecznie go obrzydziłam. Teraz najbardziej bym chciała pracować gdzieś na magazynie czy sklepie przy pakowaniu paczek do wysyłki czy czymś w tym stylu.