Wpis z mikrobloga

Ma guza mózgu, w ciągu ostatniego roku urósł o 25%.
Nie zrobi biopsji, nie usunie pomimo iż jest operacyjny.
Zamiast tego poleciała na Kostarykę leczyć się...
głodówką i wodą :> (bo zobaczyła filmiki na youtubie zadowolonych "klientów")

a wszystko to na #polskiyoutube #againamerica
n.....a - Ma guza mózgu, w ciągu ostatniego roku urósł o 25%. 
Nie zrobi biopsji, ni...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nama: spoko jest wierzyć w niekonwencjonalne metody leczenia, bo to jakoś tam pomaga psychicznie, no ale nie popadajmy też w absurd jak powyżej, że tylko tym się mamy zamiar leczyć. Przecież takiej dużej wielkości guz sam nie zniknie.
  • Odpowiedz
Każdy ma prawo wyboru, a do tego warto zaznaczyć, że w chorobie niekoniecznie zachowujemy się racjonalnego o ile nie mamy kogoś kto nas postawi do pionu.
  • Odpowiedz
@Atsawed: ona się od dłuższego czasu zachowuje nieracjonalnie, zrobienie kapsułek do łykania ze swojego łożyska i poród w domu bez żadnej opieki medycznej pomimo poprzedniego z komplikacjami i taplanie się z mężem w krwawej wodzie z wydzielinami. Oni chyba potrzebują pomocy :|

@Majk83: niestety tak.

@Nollu: ona od przejścia na frutarianizm wygląda coraz gorzej, tak szybko rosnący guz i nagle pojawiający się też raczej nie zwiastuje
  • Odpowiedz
@nama: a ja ją mega lubię i popieram, sama jestem na surowym i stąd blisko mi do tego, co mówi. na dłuższą metę da się tak, Aga jest jakoś dwa lata, ja z rok, ale znam ludzi co są i powyżej pięciu lat na owocach - zdrowi, szczęśliwi. żyjmy i dajmy żyć innym, a głodówki i tak bardzo polecam, nawet profilaktycznie :)
  • Odpowiedz
@nama: nie ma to jak decydować i mówić komuś jak ma żyć...Zajmij się kochana swoim życiem, jej zostaw w spokoju, skoro nie chce to nie, ma wolną wolę i reszcie od niej wara.
  • Odpowiedz