Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Bumelante ja zmieniłem ze stojącej na jeszcze bardziej aktywną xd teraz to obstawiam 4k kcal potrzebuję, bo jem tyle samo co wcześniej i waga spada trochę, a wcześniej to chociaż w miejscu stała :p
  • Odpowiedz
  • 1
@2phonesylwus jak już się rozpędziłem z tym goleniem to i brzuch poszedł xD

@Gilbert_Prukwa nie ma sensu jeść zbyt zdrowo, pierwsze dni treningów, to też miałem obsesję na tym punkcie, suchy ryż jadłem żeby węgle dobić xd ale szybko mi przeszło, nie ma co przesadzać z tym zdrowym żarciem, chipsy, słodycze, fast food od czasu do czasu nic nie zrobi złego
  • Odpowiedz
@toffik21: co masz na myśli? W sensie bez białka w prochu? Jasne, białko w proszku to to samo, co białko w piersi z kurczaka na przykład. Bez białka ogólnie, to nie wiem czy da się żyć :p

@1rowerblazeja: w jakim sensie? ja ulany nie byłem, to nie widzę różnic na twarzy :p czy o cerę ci chodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
@esdain też miewam jakieś kontuzje po nich, raz naciągnąłem prostownik to też 3 dni schylić się nie mogłem, ale jeśli to wynika ze słabej techniki, to myślę, że warto nad nią pracować. No chyba, że to kwestia jakichś problemów zdrowotnych, no to wtedy nie ma wyjścia :p
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: kilka tygodni ćwiczyłem pod okiem trenera i robiłem martwy ciąg poprawnie. Natomiast kulturysta, który chodził na tą siłownię tłumaczył mi, że on nie robi martwego, bo możesz go zrobić dobrze technicznie, a i tak można nabawić się kontuzji.
  • Odpowiedz
  • 0
@esdain e tam takie gdybanie, przy każdym sporcie można się nabawić kontuzji, piłkarz jest o wiele bardziej narażony na kontuzje niż kulturysta z tego co się orientuje, więc nie ma co się na zapas martwić
  • Odpowiedz