Wpis z mikrobloga

Ktoś znowu zaczyna aferę zbożową zamiast namawiać ludzi do zamiany/stworzenia innego serwisu gdzie @Moderacja nie będzie bandą opłacanych i zupełnie nieobiektywnych propagandzistów? Przecież można wypoku sobie odmówić na te pół roku-rok. Jakby zrobiła tak większość (wystarczy nawet równa połowa) użytkowników to Białek miałby zbroję zapełnioną do pełna. Ja, tak już kiedyś wspominałem, z dniem 1 stycznia usuwam konto i szukam innego portalu na którym będę miał dostęp do swobodnej rozmowy na tematy które tutejsza @Moderacja #!$%@? sie do granic możliwości i #!$%@? szopkę która #!$%@? i zniechęca starych jak i nowych użytkowników. Pokażmy raz że jesteśmy w stanie zmienić coś, chociażby jakąś gównostronkę ze śmiesznymi obrazkami. Francuzi potrafią wyjść na ulicę, potrafią podjąć próby zaprzestania dymania ich w dupę, potrafią zrobić kukłę gościa który teoretycznie rządzi w ich kraju i ściąć ją na gilotynie. Francja, która dla nas jest memem o poddawaniu sie. U nas taka rewolucja na skalę kraju jest niemożliwa, nie dzisiaj, nie z dzisiejszą mentalnością i neofickim zapałem do krzewienia myśli coraz to nowych #!$%@?ów w rzędzie. Zacznijmy od małych rzeczy, zacznijmy od zmian w tak mało znaczących (a przynajmniej tak powinno chyba być) sprawach jak wejścia na stronę która zmienia się w boisko gdzie grają tylko mody, użytkownik, czy weteran, czy nowy, może wyłapać bana za wyrażanie zadania z którym jakiś upośledzony mod poprostu się nie zgadza, mało tego, może dostać bana za coś czego zupełnie nie ma w regulaminie. To chyba #!$%@? logiczne że ludzie nie zgadzają się ze sobą we wszelakich kwestiach, to nasza natura, każda jednostka jest unikalna, każda ma prawo do wyrażania swoich własnych, indywidualnych przemyśleń. Ale nie tutaj. Tutaj np.(podaję ten przykład bo dostałem za to ostrzeżenie i usunięcie komentarza) napisanie że Żydzi zabijają kobiety i dzieci (co jest faktem, media w wielu krajach potwierdzały że izraelscy snajperzy strzelali do kobiet i dzieci, bo byli atakowani w swoimi kraju, który tak naprawdę nie jest ich) jest ANTYSEMITYZMEM I MOWĄ NIENAWIŚCI. Już pominę fakt że taki snajper doskonale wie do kogo strzela, widzi cel, patrzy jak się porusza, oddaje strzał. Jako jeden z niewielu na polu bitwy ma pewność jak wielu i jakich ludzi zabił. W tym kraju nie będzie lepiej jeżeli nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się takiemu nic nie znaczącemu faktowi jakim jest ograniczenie możliwości wypowiadania się otwarcie na stronie internetowej. Ale żeby coś zmienić trzeba zrobić pierwszy krok. Może niech tym pierwszym krokiem będzie pokazanie że tak jak UŻYTKOWNICY wykopu, nie wykop, potrafią dokonać cudów, zbiórek dla bezdomnych, odnajdywania zaginionych, #!$%@? interesów ludzi którzy z wykopkiem zadarli, użytkownicy którzy stanowią część jednej z największych internetowych społeczności w Polsce, potrafią powiedzieć "dość", złapać byka za jaja, i zmienić coś tak #!$%@? mało znacząego, jak chociażby stronka ze śmiesznymi obrazkami. Mały krok dla nas, wielki... #rewolucja #wykop #moderacjacontent #afera #elfikmaslabecyckipowinnasiecieszyczektostraciczasnaudestpanianieichwinternecie #gownowpis ##!$%@? #boldupy
  • 27
@ImpudentGnat: dlatego stworzenie alternatywny jest jak najbardziej realne. Nie ukrywam że chcę opuścić społeczność z dużym #!$%@?ęciem, chcę być agitatorem, chce żeby inni też podjęli jakieś, jakiekolwiek działanie. Jeśli to proste do zrobienia dla 2-3 osób to myślę że zyski z konkurencyjnego, dobrego, zabierajacego użytkowników z tego serwisu, nowego serwisu byłyby całkiem ok. Samym faktem że takie coś się opłaca jest to że ten portal istnieje i ma się dobrze od
@ImpudentGnat:
Nie wiem jaki ten pieniądz jest z wykopu więc się nie wypowiem. Jednak jestem przekonany że skoro ciągle działa i prosperuje, to gra jest warta świeczki, nikt nie poprowadzi biznesów które wychodzą na 0. I myślę że z reklamami też nie jest tak jak mówisz. Taki reklamodawca wybiera serwis który jest popularny, dogadują się, i od tego momentu reklamodawca zaczyna płacić za odsłony a nie za ilość zarejestrowanych użytkowników na
@ImpudentGnat: spoczko, robię to tylko po to że jest minimalna możliwość że ktoś pomyśli tak samo i dalej będzie namawiał ludzi do #!$%@? stąd. Mnie osobiście to koło dupy lata, po prostu wiem że za kilkanaście godzin stąd #!$%@? na amen. Porostu byłbym dumny jakby za rok-dwa powstała alternatywa, widziałbym że miałem na to chociażby mikroskopijny wpływ. Już przekonanie jedynej osoby do nieodwiedzania tej strony to sukces. A chcę zrobić coś,