Wpis z mikrobloga

Ktoś znowu zaczyna aferę zbożową zamiast namawiać ludzi do zamiany/stworzenia innego serwisu gdzie @Moderacja nie będzie bandą opłacanych i zupełnie nieobiektywnych propagandzistów? Przecież można wypoku sobie odmówić na te pół roku-rok. Jakby zrobiła tak większość (wystarczy nawet równa połowa) użytkowników to Białek miałby zbroję zapełnioną do pełna. Ja, tak już kiedyś wspominałem, z dniem 1 stycznia usuwam konto i szukam innego portalu na którym będę miał dostęp do swobodnej rozmowy na tematy które tutejsza @Moderacja #!$%@? sie do granic możliwości i #!$%@? szopkę która #!$%@? i zniechęca starych jak i nowych użytkowników. Pokażmy raz że jesteśmy w stanie zmienić coś, chociażby jakąś gównostronkę ze śmiesznymi obrazkami. Francuzi potrafią wyjść na ulicę, potrafią podjąć próby zaprzestania dymania ich w dupę, potrafią zrobić kukłę gościa który teoretycznie rządzi w ich kraju i ściąć ją na gilotynie. Francja, która dla nas jest memem o poddawaniu sie. U nas taka rewolucja na skalę kraju jest niemożliwa, nie dzisiaj, nie z dzisiejszą mentalnością i neofickim zapałem do krzewienia myśli coraz to nowych #!$%@?ów w rzędzie. Zacznijmy od małych rzeczy, zacznijmy od zmian w tak mało znaczących (a przynajmniej tak powinno chyba być) sprawach jak wejścia na stronę która zmienia się w boisko gdzie grają tylko mody, użytkownik, czy weteran, czy nowy, może wyłapać bana za wyrażanie zadania z którym jakiś upośledzony mod poprostu się nie zgadza, mało tego, może dostać bana za coś czego zupełnie nie ma w regulaminie. To chyba #!$%@? logiczne że ludzie nie zgadzają się ze sobą we wszelakich kwestiach, to nasza natura, każda jednostka jest unikalna, każda ma prawo do wyrażania swoich własnych, indywidualnych przemyśleń. Ale nie tutaj. Tutaj np.(podaję ten przykład bo dostałem za to ostrzeżenie i usunięcie komentarza) napisanie że Żydzi zabijają kobiety i dzieci (co jest faktem, media w wielu krajach potwierdzały że izraelscy snajperzy strzelali do kobiet i dzieci, bo byli atakowani w swoimi kraju, który tak naprawdę nie jest ich) jest ANTYSEMITYZMEM I MOWĄ NIENAWIŚCI. Już pominę fakt że taki snajper doskonale wie do kogo strzela, widzi cel, patrzy jak się porusza, oddaje strzał. Jako jeden z niewielu na polu bitwy ma pewność jak wielu i jakich ludzi zabił. W tym kraju nie będzie lepiej jeżeli nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się takiemu nic nie znaczącemu faktowi jakim jest ograniczenie możliwości wypowiadania się otwarcie na stronie internetowej. Ale żeby coś zmienić trzeba zrobić pierwszy krok. Może niech tym pierwszym krokiem będzie pokazanie że tak jak UŻYTKOWNICY wykopu, nie wykop, potrafią dokonać cudów, zbiórek dla bezdomnych, odnajdywania zaginionych, #!$%@? interesów ludzi którzy z wykopkiem zadarli, użytkownicy którzy stanowią część jednej z największych internetowych społeczności w Polsce, potrafią powiedzieć "dość", złapać byka za jaja, i zmienić coś tak #!$%@? mało znacząego, jak chociażby stronka ze śmiesznymi obrazkami. Mały krok dla nas, wielki... #rewolucja #wykop #moderacjacontent #afera #elfikmaslabecyckipowinnasiecieszyczektostraciczasnaudestpanianieichwinternecie #gownowpis ##!$%@? #boldupy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImpudentGnat: ja chyba wrócę na sadistic, fakt że większość tam to degeneraci którzy powinni się leczyć, jednak można tam prowadzić również poważne rozmowy na różnorakie tematy. Wielokrotnie zaskoczyły mnie odpowiedzi na różne, potencjalnie głupie pytania, odpowiedzi które #!$%@? pytanie na atomy i tłumaczyły zagadnienie od A do Z.
  • Odpowiedz
@ImpudentGnat: to nie dla mnie:) piszę, tzn staram się pisać książkę, blogi to nie dla mnie. Piszę w sumie bardziej dla siebie niż dla kasy, pisarz w naszym kraju dostaje cały #!$%@? i nic za egzemplarz sprzedanej książki.
  • Odpowiedz
@ImpudentGnat: rozumiem cię doskonale. Mi właśnie mniej na $$$ zależy, chciałbym stworzyć uniwersum jak Gluchowski, stworzył coś naprawdę unikalnego w klimatach post apo (akurat ja chcę stworzyć coś co miesza, post apo, sci fi, cyberpunk i dark fantasy), oddał te uniwersum ludziom i teraz ludzie dopisują kolejne historie dziejące się w jego uniwersum. Coś pięknego, dla mnie to byłoby takie opus magnum. To nic że zarobek znikomym, fakt stworzenia wyimaginowanego
  • Odpowiedz
@ImpudentGnat: no właśnie Gluchowski po kilku nieudanych próbach wydania książki wysłał ją na bloga i jak ludzie powiedzieli "WOW, to naprawdę jest zajebiste" wydawca sam się odezwał że chce Metro 2033 wydać. Typo sam nie wiedział że właśnie wcześniejsze porażki doprowadzą do ogromnego sukcesu, pomysł wrzucania swojej powieści na blog to był już akt desperacji, czynność która miała tylko zapewnić jakiś komfort psychiczny pisarzowi, że ktoś w ogóle przeczytał jego
  • Odpowiedz