Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć #moderacja o poprzedniej aferze. #blvckdozen dobrze wypunktowała wykopowych zawistnych stulajarzy.

Muszę w tym miejscu wspomnieć o polityce Reddita w kwestii ochrony prywatności. W

jednym z komentarzy pisałam o sytuacji sprzed jakichś dwóch tygodni, kiedy użytkownicy szybko zaminusowali wpis dziewczyny, która poprzez nick z Imgura ujawniła niechcący swoje dane. Po kwadransie wpis został zdjęty przez modów. Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć wynika, że nie był to odosobniony przypadek. Każda wykryta próba stalkingu/doxingu kończy się permem dla frajera i poinformowaniem "ofiary" o tych próbach.
Nie, że hurr durr wypok zły niedobry a reddit taki najleprzy, nie lubię uogólnień, ale tutaj przykre wnioski nasuwają się same.
RESZTA TUTAJ

To było dwa lata temu. Moim zdaniem teraz powinno sypnąć platyną. Czesto za „końskie caco” leca bany i ostrzezenia, a tutaj ponad kilkanascie godzin po aferze nadal mozna wyczytac obrazliwe komentarze pod adresem @cycata_emilia_
Wiem ze ostatnio wielu tu imigrantow z gimnazjalnych portali ale moderacja w takim wypadku moglaby jakiś odsiew zrobić.

A co do was spermiuchy:
To ze laska paraduje przed kamera lub wrzuca swoje zdjecia nie oznacza ze z kazdym chce isc do łóżka!
Każdy z was wylewa spoconymi paluchami żale że nie może znalesc #szaramyszkadlaanonka
Prawda jest taka że wierzycie w (na szczescie prawie juz nie wystepujacy) typ kobiety, kobiety ktora istniala 30 lat temu.
Kobiety ktora oszukac chcecie swoim poczatkowym oddaniem a tak na prawde takiej która pozwoli wam nie konfrontować się z otaczającym światem.

Dziś gdy jakiś Mirek napisał o swoich obawach wzgledem tego iz rozowy pasek spotykal się wczesniej z 10 randkowiczami a spała z jednym kolesiem - MAŁO JEJ OD K<r€w nie zwyzywaliscie.

Serio zmieńcie swoje podejscie bo z takimi paranoicznymi myślami jest wielkie prawdopodobieństwo że wasz wymarzony #rozowypasek za 10 lat bedzie chodzil z podbitym okiem
-Bo rozmawiala z kolega z pracy. / Uśmiechneła się do typa na stacji benzynowej - wasza paranoja i NIECHĘĆ DO WŁASNEJ OSOBY zniszczy wasz wymarzony zwiazek.

Kobiety to nieustanna konfrontacja z zyciem. Wasza relacja nigdy nie bedzie taka sama jak:
Tydzien/rok/dwa lata wczesniej - kobiece potrzeby sie zmieniaja i każda zdrowa relacja powinna opierać się na przyjaźni która tak tutaj gardzicie.

#blvckdozen #klaudiusz #moderacjacontent #rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem #imigrancizgimnazjum #stulejacontent

Wołam także @patkaaa123 z racji znajomosci wyzej wymienionych tematów
  • 7