Wpis z mikrobloga

Siema. Jako, że zwykła siłownia zaczyna mnie nudzić, chcę od nowego roku przerzucić się na kalistenike.
Czy ma ktoś jakiś początkujący plan, ale nie dla początkującego mikrokoksa.
Dla przykładu podam moją baze:
Pompki: 4x20
Dipy: 4x12 z obciążeniem 10kg
Podciąganie: 4x8
Szukam czegoś na progresje siły + jak progresować w kalistenice. Jakie ćwiczenia + jak zwiększać systematycznie.
#mikrokoksy #kalistenika
  • 20
Jako, że zwykła siłownia zaczyna mnie nudzić


@Machas: Ja bym sobie zadał pytanie dlaczego zaczyna nudzić, bo jeżeli odpowiedź jest taka że jest za ciężko, efektów brak, progresu nie widać.... To niestety ale w każdej innej rzeczy po chwili będzie to samo... To się nazywa słomiany zapał.
ale akurat siłownia w porównaniu do kalisteniki jest baardzzooo nudna i wcale tu nie musi chodzić o progresowanie


@sokool: Jasna sprawa :) Siłka też nie jest dla każdego.

Ale często taka zmiana czy podobna jest oznaką po prostu słomianego zapału. Np ktoś bierze się za trójbój w pewnym momencie wyniki stają, jest trudno, to zamiast cisnąć dana osoba przerzuca się na dwubój, jest progres jest fajnie, po chwili znowu przychodza pierwsze
@Machas: po 10 latach sportu siłowego zmieniłem na kalistenike w tej chwili nudzi mnie samo machanie ciężarem i zmiana na plus. Polecam kanały kuraworkout, lub barstarzz, Chris Heira. Dają dużo motywacji do treningu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w treningu
@Machas: No cóż, a co mamy Ci napisać - mordo swietna sprawa że chjcesz z porshe przesiąść się do malucha, brawo !

Może Ty się jeszcze na crossfit zapiszesz, ha tfu?

Juz nie wspomnę, że mianujesz się " nie początkującym mikrokoksem".
A wyniki masz jak osoba która dopiero zaczyna.
I co do tego akurat chyba każdy się zgodzi.