Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
siema. Mam pewien dylemat uwidzalo mi się z
#smartwatch na rower i bieganie. Moim pierwszym typem byl #xiaomi #amazfit Stratos ale potem odkryłem że za 200 więcej mogę ogarniać #ticwatch pro z android wear i NFC do płatności Wizja jazdy na rowerze z nawigacją google i możliwością kupienia sobie wody bez potrzeby biegania z telefonem mnie zachęca. Głównym minusem jest wydanie 800zl na głupia zachciankę i wizją ładowania ustrojstwa co dziennie. Co waszym zdaniem jest fajniejsze ? Bo nie mogę się zdecydować . Dodam jeszcze że chciałbym chodzić w tym na co dzień i że czasem uczę się kodzic aplikacje na Androida więc niby nowe urządzenie z androida to kolejna opcja (ale to raczej takie moje tłumaczenie)
  • 8
@JanMarianCzosnek do androida masz emulatory - z zegarków polecam amazfit pace (około 300zł jak zlapiesz kupon gdzieś) i jest elegancki.

Sam oddawałem GW bo jednak pace jest lepszy(ciagle pokazuje godzine i pomiary etc). Plus bateria trzyma normalnie ponad tydzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Inveth: wiem że są symulatory ale pisze apki dla siebie sterowanie piecem itp. no to tak niby jest esential mode i ma trzymać 30 dni na nim. Pace nie chce bo mi się nie podoba. Stratos wygląda fajnie tylko to wydatek 600zl ponad a za 800 mam z androidem. Dlatego się wacham czy nie dołożyć 200zl za większą funkcjonalność