Wpis z mikrobloga

Zaraz sylwester i znowu trzeba coś wymyślić na domówkę a ja zupełnie nie mam pomysłu. Zabieram sałatkę taką "u grażki na imieninach", chipsy ze skórek plus guacamole i chciałabym jeszcze takie coś do przegryzienia na raz.
Jakie są Wasze imprezowe hity?


#gotujzwykopem #kiciochpyta
c.....i - Zaraz sylwester i znowu trzeba coś wymyślić na domówkę a ja zupełnie nie ma...

źródło: comment_Sss8UcmKAFZtPn0GwmZ57o6EqUGiRBzA.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chixi: ja tam uwielbiam kanapeczki, zazwyczaj robione z bagietki krojonej w poprzek żeby można cyknac ja na raz. Zawsze się ze mnie śmieją że jem jedna średnio co kilka minut
  • Odpowiedz
@chixi: rolady pieczone z ciasta francuskiego szynki i sera. Rozwijasz gotowe ciasto francuskie, ukladasz po całości szynkę, ser, polewasz ketchupem, zawijasz w rulon, tniesz na plastry i pieczesz w piekarniku ok 20min. Najlepsze ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chixi: sushi, takie maki zwinąć to jest chwila moment a wszyscy żrą bo jednak cos innego i nowego, no i wiadomo - wszystkie julki ocipieja z zachwytu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chixi: jesli mieszkasz w Polsce to generalnie srednio z dobra rybą. wrzuć zwyklego lososia wedzonego, paluszki surimi albo krewetki, to chyba dostaniesz w kazdym wiejskim markecie
  • Odpowiedz