Wpis z mikrobloga

Mój #pierwszywpis na wykopie to #pokazauto

Najpierw mój daily czyli Leon 1.6 TDI - ogółem nuda jak to w VAG-u zwykle bywa, ale jest niezawodny i wydaję się być ładnieszy niż Golf czy Skoda. Dodatkową zaletą jest jego marka czyli "Służbowy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na ww. nudę, oraz pociąg do motoryzacji, postanowiłem nabyć coś co da mi troszkę radości z jazdy w weekend czy podczas urlopu. Dlatego we wrześniu tego roku, nabyłem coś żwawszego i bardziej wymagającego od kierowcy. Na wyposażeniu m.in. ortalion, zapach "vip", fullcap z daszkiem i podanie o zmianę imienia na Sebix ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. Nie umiem na wypoku więc kolejne zdjęcia w komentarzach, przepraszam.
xplood - Mój #pierwszywpis na wykopie to #pokazauto

Najpierw mój daily czyli Leon ...

źródło: comment_JOedIk7dKsLdXiERbTCx8zM6mt5sAGWi.jpg

Pobierz
  • 10
@xplood: to nie lepiej było wziąć Leona w fajnej wersji - Cupra i mieć auto do wszystkiego zamiast 5dni jeździć TDI pewnie z najgorszym wyposażeniem żeby 2 dni pojeździć gruzem? :P
Jak Cupra za droga to można fajnie wyposażyć np. 1.8TSI albo ostatecznie nawet 2.0TDI + w środku coś więcej niż bieda i już jest fajne auto
@Wu70 W Leonie nie ma strasznej biedy jak chodzi o wyposażenie. Oprocz szyberdachu, skóry i kamery cofania jest chyba wszystko możliwe;nawigacja, pełne ledy, grzane dupy etc. Nie jeździłem Cuprą, ale FR-em w benzynie przez dwa tygodnie. Dla mnie, moja E46 wygrywa z nią jak chodzi o wrażenia z jazdy, a żaden Leon nie ma napędu tylko na tył. 1.6 TDI +20k na cupre nie starczy, pozatym pokonuje 800 km w tyg. w