Wpis z mikrobloga

#!$%@? #logikarozowychpaskow przechodzi juz samą siebie. Najpierw strącony nowy PC I utrata wszystkich zdjec, pozniej pociągniecie kabla od ladowarki przy podlaczonym laptopie (nie dziala ladowanie). Wczoraj przyjechalem z Niemiec i różowa wraz z corką chcialy zobaczyc czy polamana plyta (przez syna) zadziala w naszym xboxie... Rezultat: uszkodzony napęd. #!$%@?

#zalesie #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_VnhhavOxG3zgKjQ7kt2YXztSp0AwKv6i.jpg
  • 65
@niezwornowazony @v1lk @niezwornowazony @wysuszony @Sweet_acc_pr0sa @marek-sisey-tymoszczuk PCta strącila moja rozowa, bo nogą zahaczyla o kabel od internetu, ktory byl tymczasowo prowizorycznie przeciągniety od pokoju do pokoju, a nie dziecko. Jeszcze do mnie pretensje miala, że kabel na srodku REMONTOWANEGO POKOJU, KTORy JESt jeszcze w remoncie i nikt tam poza mną tam wczwsniej nie wchodzil. A JAK ZAPYTALEM PO #!$%@? TAM WCHODZILA TO, ŻE SPRAWDZIC COS NA INTERNEcie #logikarozowychpaskow

@Matti28: rozumiem, Cie mirku, wczoraj moja zona na sile chciala zamknac drzwi balkonowe i polamala zamek wewnatrz... musialem rozkrecac wszystko, aby moc je zamknac... niestety nigdzie zamka takiego nie dostane, az do nowego roku xD wszystkie januszekx oknoplasty pozamykane :/ w miedzyczasie naprawilem drukarke, rolety i kanape w salonie bo sie dziwnym trafem zapadla w jednym miejscu xD