Wpis z mikrobloga

Myślicie że macie dobre bajty?
W 1946 w Kielcach ktoś rzucił bajta że Żydzi robią rytualne mordy na Polskich katolickich dzieciach i przerabiają je na mace po piwnicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wasze bajty skutkują że paru kretynów będzie miało ból dupy i zostawi idiotyczny komentarz w internetach :)
A w Kielcach jak zadziałała zarzutka?

Z Kieleckich Zakładów Metalowych pod dom na ul. Planty 7 wyruszyło kilkuset robotników uzbrojonych w metalowe rury, kije i kamienie.

Efekt? Zginęło 40 osób, w tym 37 Żydów i 3 Polaków broniących Żydów, w tym dwie wyrzucono przez okno a konające dobito. 35 osób zostało rannych.

KIEDYŚ TO BYŁY ZARZUTKI. TERAZ TO NIE MA ZARZUTEK.
źródłó

#zarzutkadoskonalejjakosci
  • 118
  • Odpowiedz
chciałbym żebyś sprezcyzował kim jestem, bo chciałbym sobie na listę epitetów wpisać. Możesz? Pisowcem?


@motaboy: ty sobie w tym momencie wyobrażasz, że ktoś cię tak nazwał, żeby w głowie zatriumfować HAHAHA A NIE JESTEM PISOWCEM POMYLIŁEŚ SIĘ
tylko coś takiego się nie wydarzyło poza twoją głową
#!$%@? jak bardzo żałosne to jest xD
  • Odpowiedz
@motaboy: nic kompletnie. wystarczy, że stworzyłeś sobie w bani historyjkę, że ktoś cię jakoś określa
a to czy sam sobie w wyobraźni nadasz czyjąś twarzą jakąś łatkę czy nie, to co za #!$%@? różnica, bo to absurd godny właśnie takich ziomeczków jak ty
  • Odpowiedz
jaki cel miało UB w tym żeby przedstawić całej Polsce ludowej że Polacy zabijają Żydów kiedy jeszcze gloryfikowano wielkie bohaterstwo obrony przed holocaustem naszych braci Judei?

@mika077: Coś ci się chyba pomyliło, nie wiem po co mnie wołasz do czegoś czego nigdzie nie napisałem. Osobiście nie wierzę w teorię spiskową jakoby UB zaplanowało całą "akcję", bo swego czasu sporo było takich incydentów, zarówno w Polsce jak i na zachodzie i chyba
  • Odpowiedz
jaki cel miało UB w tym żeby przedstawić całej Polsce ludowej że Polacy zabijają Żydów kiedy jeszcze gloryfikowano wielkie bohaterstwo obrony przed holocaustem naszych braci Judei?

@mika077: Coś ci się chyba pomyliło, nie wiem po co mnie wołasz do czegoś czego nigdzie nie napisałem. Osobiście nie wierzę w teorię spiskową jakoby UB zaplanowało całą "akcję", bo swego czasu sporo było takich incydentów, zarówno w Polsce jak i na zachodzie i chyba
  • Odpowiedz
Oprócz tego że była to prowokacja służb, to zarzutka by się nie udała gdyby nie to że Żydzi w przeszłości rzeczywiście dokonywali mordów rytualnych.


@dendrofag: bzdura, nawet KK potępiał oskarżenia o mordzie rytualnym
  • Odpowiedz