Wpis z mikrobloga

@Trent: A powiem Ci że sam dzisiaj o tym myślałem. Ale mam w głowie że na drogach nadal jest od z-------a soli i jakoś tak nie mam serca xD
  • Odpowiedz
@Raum: @Trent: @marcin9798: @krabozwierz: ja dziś jeździłem, bo u mnie jeszcze solą raczej nie sypali lub wielogodzinne deszcze ją zmyły.
Do plecaka zabrałem opryskiwacz ciśnieniowy, ręczny o pojemności 1.5l i w zapasie 0.5l wody. Niewiele to waży, dyszą można kręcić by strumień np. był skupiony, wtedy woda leci na kilka metrów. 1.5l szybko się zużywa, ale brud doskonale mi zmyła z błotników, plastików osłaniających łańcuch etc, okolice chłodnicy, wydech etc. Nie musiałem sięgać po awaryjne 0.5l wody z kranu.

Teraz przez tydzień u mnie temperatury na plusie, niektóre dni deszczowe więc u mnie sezon jeszcze trwa. Wg prognoz, w styczniu przez ponad tydzień może być 4C non stop za dnia (prognoza sięga do 15 stycznia).

Dziś u mnie były porywy wiatru o prędkości 45-80 km/h zależnie od serwisu, wydaje mi się, że bardziej 50 km/h. Jak tak zawiało czasem, boczny podmuch, to aż mnie lekko znosiło i musiałem korygować tor jazdy xD, nie polecam jazdy przy tak
Hamza - @Raum: @Trent: @marcin9798: @krabozwierz: ja dziś jeździłem, bo u mnie jeszcz...
  • Odpowiedz