Wpis z mikrobloga

  • 1
@S0D0M lv20 wszyacy jedziemy #!$%@?ć dla niemców przez 2 tygodnie i liczę na przygodny romans, potem wracam do szkoły, kończę ją i idę do innej pracy w polszy ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Moje "kiezonkowe" to 50euro wiec nie wiem czy starczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MrPawlo112: Ale chyba dostaniesz tam jakieś jedzenie? xD Trochę mało na żarcie 50 euro na 2 tygodnie chyba że dieta z czokoszków ( )
  • Odpowiedz
  • 1
@Zimnok Jadę "prywatnie" ze szkoły, mój nauczyciel niemieckiego nam załatwił robotę na święta w #gastronomia bo do technikum chodzę o tym profilu. Oczywiście na miejsce jedziemy sami, kompletnie sami. Policja nam sprawdzała dowody osobiste, bardzo ciekawe doświadczenie oraz piękne widoki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MrPawlo112 też byłem na gastronomii w technikum i jedyne co nam zorganizowali to praktyki robienia dla kogoś za darmo przez miesiąc. Więc obieranie cebuli ziemniaków i sprzątanie. Okazja że ohooo XD
Zazdroszczę i ciesz się :v
  • Odpowiedz
  • 1
@Zimnok Nie nazwałbym tego praktykami, tylko pracą na święta, bo będziemy mieli normalną umowę o pracę + wynagrodzenie. Nie chce zdradzać ile, ale powiem tylko tyle że w polsce przez miesiąc nie zarobiłbym tyle co tutaj przez dwa tygodnie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz